10 نکته هنگام ساخت یک خانه جدید

10 نکته هنگام ساخت یک خانه جدید

ساخت یک خانه جدید یک سرمایه گذاری عظیم است و از لحاظ روانی می تواند یکی از کارهای پر تنش شما باشد. 
در اینجا چند ایده برای شما وجود دارد اگر شما فکر می کنید - و یا فقط در مورد ساخت - یک خانه جدید هستید:


1. یک پوشه و فایل Pinterest ایجاد کنید و تمام تصاویر خود را در آنجا قرار دهید.
این به شما یک نقطه مرجع خوب می دهد. همچنان که شما با ساختمان روبرو میشوید و با انتخابها روبرو میشوید، قادر خواهید بود دوباره به این موضوع برسید و  دوباره مرتب کنید. ممکن است دشوار باشد که به یک سازنده / لوله کش / چیپی توضیح دهید که چه طرحی برای یک اتاق دارید، اما اگر تصویری آماده دارید، به آن کمک می کند.
2- از سازنده خود بپرسید آیا شما مجاز به اضافه کردن یا تغییرات در طول فرآیند هستید.
البته بعضی شرکتهای ساختمانی هستند که اجازه نمی دهد که شما بعد از اینکه برنامه ها را امضا کردید، تغییراتی ایجاد کنید. این سبک ساختمان می تواند کمی پیچیده تر باشد. اگر شخصی  نباشید، مرحله برنامه ریزی شما بسیار مهم است زیرا قبل از ساخت خانه باید همه چیز را مرتب کنید. قبل از اینکه هر چیزی را امضا کنید، مطمئن شوید که در این برنامه هستید. وقتی که روند ساختمان شروع می شود، از کمپنی ساختمان خود بپرسید که چقدراختیار دارید که در مورد چیزهای کوچک نظر داشته باشید؟
3. یک لیست غیر قابل تبدیل به پول ایجاد کنید.
بجز اینکه شما یک گونی بی نهایت از پول داشته باشید، سپس با لیستی از مواردی که باید در خانه داشته باشید، شروع کنید. سعی کنید آن را به هزینه اولیه خود بدهید. بعد از اینکه سازنده برای شروع نقل قول خود به مشکل زیادی دست زد، سخت است که همه چیز را دوباره ببنید.
4. در نهایی کردن برنامه های خود تعجیل نکنید. یک طرح الکتریکی بگیرید.
وقتی که من با یک شرکت ساختمانی مشغول به کار بودم، متوجه شدم که چندین ساختمان ساخته شده است. (البته خانه هایی که من البته فروخته ام!) مطمئن شوید که قبل از ساختن یک طرح الکتریکی (اگر سازنده شما اجازه ندهید در مرحله فریم تصمیم گیری کنید)، بعضی از سازندگان به این تصمیم نیاز دارند قبل از شروع به ساختن . 
5. در مورد مسیری که خانه شما روبرو است، فکر کنید - شمال، جنوب، غرب؟
این biggie برای من است! به نظر می رسد مردم به اندازه کافی در مورد این فکر نمی کنند. چند سال پیش همسرم و من یک خانه قدیمی وحشتناک را بازسازی کردیم، اما بعد از آن با کودک 3 ساله من باردار شدم و ما هیچ فضایی برای آوردن یک نوزاد جدید در آن خانه نداشتیم، بنابراین ما خیلی سریع به فکر فروش افتادیم و یک خانه خریدیم. در پایان تصمیم بدی بود، اما این یک داستان دیگر است! به هر حال، خانه ای که خریداری کردیم (در حالی که از جلو خوب به نظر می رسید) وحشتناک بود. افرادی که آن را ساخته اند توصیه های کمی برای قرار دادن خانه در بلوک داشتند. این یک بلوک بزرگ بود، اما این همه اشتباه بود. خورشید غرب، مستقیما به پشت ورونا می تاپید و شما نمی توانید روزانه از 12 بعد از ظهر بنشینید. من از آن متنفر بودم! اگر این طرح به سادگی تلنگر شده بود، این مشکل از بین خواهد رفت. 
6. با استفاده از یک صفحه گسترده در رایانه خود آشنا شوید.
این جایی است که دقیقا می دانید چقدر  هزینه می کنید.  شما معمولا قیمت پایه در هنگام ساخت را می گیرید، اما اگر چیزی را اضافه کنید یا چیزی را از دست بدهید، شما باید یک صفحه گسترده را نگه دارید. 
7. به اتصالات مشابه در  کل خانه خود نگاه کنید.
این کار ساده ست. از کاشی های مشابه در حمام / لباس های شسته شده استفاده کنید . از سینک ها، اتصالات سبک و رنگ ها استفاده کنید. اگر شما چیزهای زیادی را خریداری می کنید (مانند کاشی)، آنها را ارزان تر می خرید!
8. مقداری پول نقد پیش خود نگه دارید.
برای بهترین قیمت ها، به صورت محلی و آنلاین خرید کنید. از سازنده خود بپرسید اگر شما یک مقدار ارزان تر پیدا کنید، یا به راحتی آنرا را به شما اجازه می دهد از آن استفاده کنید؟ 
9. نه عقب نشینی و نه ماندن
اجازه دهید یک معامله به شما بگوید شما نمی توانید  چه چیزی داشته باشید. آنچیزهایی را دوست دارند که به راحتی اجرا شوند! شما ممکن است نیاز به پرداخت اضافی برای آن باشید. با این وجود، در ابتدا، در مورد اهداف خود آگاهی داشته باشید. اگر شما برای چیزی که واقعا دوستش نداشته باشید ، آن را تا زمانی که در آن خانه زندگی می کنید، حل میشود بعدا پشیمان خواهی شد.
10. قبل از اینکه آن را امضا کنید، هر جزئی از این قرارداد را بخوانید.
بنابراین شما بروید، برخی از نکات ساده ساختمان بپرسید. تا با آگاهی بیشتر شروع به کار کنید.

نام 10 نکته هنگام ساخت یک خانه جدید
Print
ارسال شده: مرداد 10, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 3660
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید