شیرآلات KWC

یکی از برترین برندهای حوزه شیرآلات بهداشتی، شیرآلات KWC می باشد که با ارائه خدمات به روز، نوآوری و کیفیتی بی نظیر در محصولات خود نامی پرآوازه و برتر در این صنعت برای خود ساخته است. شیرآلات کی دبلیو سی همواره توانسته به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی ساختمانی در سطح جهان توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. یکی از نوآوری های شیرآلات KWC که از محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان برخوردار است، شیرآلات چشمی می باشد که از تکنولوژی و فناوری مادون قرمز برای ریختن یا نریختن آب استفاده می کند. این نوع شیرآلات دارای مکانیزم تمام الکترونیک است که بدون هیچ گونه تماسی و تنها با قرار گرفتن دست در زیر شیر آب عمل ریختن شروع می شود و زمانی که دست برداشته می شود آب قطه می شود.این نوع شیرها باعث صرفه جویی زیادی در مصرف آب می شوند لذا اگر به دنبال صرفه جویی در مصرف آب برای شرکت یا منزل هستید می توانید با انتخاب محصولات شرکت KWC به این مهم دست یابید. همچنین استفاده از این شیرآلات احتمال ابتلا به بیماری هایی واگیر دار که از راه تماس شیوع پیدا می کنند تا حد چشمگیری کاهش می یابد.

کیفیت شیرآلات KWC

در بحث کیفیت ساخت و نوآوری در طراحی شیرآلات کی دبلیو سی یکی از پرچمدارن است. این شرکت تحت لیسانس KWC سوئیس در حدود سی و چهار سال پیش شروع به تولید شیرآلات بهداشتی نموده است و چیزی بالغ بر 20 سال از حضور موفق آن در بازارهای داخلی و جهانی می گذرد. امروزه کی وی سی یکی از رقیبان سرسخت در تولید صنایع بهداشتی ساختمانی است که حرف اول را می زنند. اگر به دنبال انتخاب یک شیر آب با طراحی چشمگیر و کارآیی بالا هستید شیرآلات KWC می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

خرید شیرآلات KWC

شرکت KWC با ارائه ضمانت کیفیت کالا و خدمات پس از فروش منحصر به فرد خود همواره در جهت کسب رضایت مشتریان خود بوده است. با مراجعه به نمایندگی شیرآلات KWC و خرید شیرآلات KWC از خدمات پس از فروش آن به راحتی بهرمند شوید و سالهای سال بدون نگرانی از خراب شدن شیر آب آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی سپری کنید.

شیرآلات KWC
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

محصولات مرتبط
محصولات پیشنهادی

طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE