چسب ام دی اف

ام‌دی‌اف یکی از بروزترین و جدیدترین مواد اولیه برای ساخت وسایل چوبی مانند میز، کابینت، کمد، قفسه و ... است که از فشرده شدن خرده‌های چوب تحت شرایط خاص به وجود می‌آید. امروزه MDF یکی از جنبه های نماسازی دکوراسیون داخلی می‌باشد که در صنعت ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد. ام‌دی‌اف به دلیل مقاومت بالایی که نسبت به چوب دارد برای کسانی که به دنبال طرح و نمای چوبی در فضای داخلی هستند بسیار محبوب است. افزایش علاقمندی به دکوراسیون ام‌دی‌اف به خصوص در آشپزخانه باعث افزایش تقاضا برای چسب مخصوص ام دی اف شده است. چسب ام دی اف به عنوان یکی از چسب‌های ساختمانی در بازار موجود است. این چسب با قدرت چسبانندگی بالا در اتصال ام‌دی‌اف و چوب در صنعت ساختمان‌سازی جایگاه خود را پیدا کرده است.چسب سنگ نیز همانند چسب ام دی اف از قدرت چسبانندگی بالایی برخوردار است که برای چسباندن سنگ های ساختمانی و نظیر آن کاربرد دارد.

انواع چسب ام دی اف

چسب ام دی اف در دو نوع تک بخشی و دو بخشی در بازار وجود دارد که چسب دو بخشی آن مشابه چسب یک دو سه میتراپل است و از یک بخش چسب و بخش دیگر اسپری تشکیل شده است. این چسب‌ها برای چسباندن کلیه سطوح چوبی مانند ام‌دی‌اف‌ها، پوشش‌های لمینیتی، مبلمان، چرم، پارچه های ضخیم و ... می‌باشد.

روش استفاده از چسب ام دی اف

برای استفاده از چسب ام دی اف نیاز است که سطوح مورد نظر کاملا تمیز باشد. برای چسباندن لازم است یکی از دو سطح را به چسب آغشته کرده و بر روی سطح دیگر اسپری فعال کننده پاشیدسپس دو سطح را بلافاصله با دقت به هم چساند. دمای بین دو سطح در هنگام اتصال تا 45 درجه بالا رفته به گونه ای که گرما را در نقطه اتصال کاملا احساس خواهید کرد. پس از چند ثانیه دو سطح به یکدیگر چسبیده اند. در هنگام اتصال کاملا دقت نمایید زیرا اتصالات اشتباه برایتان دردسر ساز می‌شود و نمی‌توانید به راحتی دو سطح چسبیده را از هم جدا کنید. چسب ام دی اف توسط برندهای متفاوت ساخته شده و در بازار موجود است.

جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید


طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE