چسب میتراپل

، چسب میتراپل است که دارای کاربردهای مختلفی است. این چسب به دلیل سرعت بالا در چسباندن به چسب یک دو سه معروف است زیرا در عرض 3 ثانیه اثر می کند. از چسب میتراپل می توان برای چسباندن انواع سطوح و مواد مختلف به یکدیگر استفاده کرد. این چسب در صنعت کابینت سازی بسیار مورد استفاده است و از آن برای چسباندن ام دی اف، چوب و پلاستیک استفاده می کنند. چسب میتراپل دارای قدرت بسیاری است و در هنگام چسباندن گرمایی تولید می کند که منجر به چسبندگی هرچه بهتر سطوح به یکدیگر می شود.

چسبانندگی چسب میتراپل

مکانیزم اثر چسب میتراپل برخلاف سایر چسب ها استفاده مستقیم از مکمل برای چسبانندگی است. این چسب از دو بخش تشکیل می شود یک بخش اسپری چسب و دیگری چسب مایع آن است که ترکیب این دو با یکدیگر چسبندگی بالایی را ایجاد می کند. برای افزایش قدرت چسبانندگی بهتر است یکی از سطوح را چسب مایع بزنید و سطح دیگر را با اسپری چسب آماده چسباندن نمایید. پس از آماده کردن دو سطح بهتر است سریع آن دو را بهم بچسبانید و مدتی در همان حالت آنها را نگه دارید تا سطوح در بهترین حالت ممکنه به یکدیگر بچسبند.

ثبت سفارش چسب میتراپل

چسب چندکاره

چسب میتراپل به دلیل قدرت بالا در چسباندن هر نوع سطحی به عنوان یک چسب چندکاره شناخته می شود. چسب های چندکاره در زندگی کاربردهای زیادی دارند و می توان از آنها برای چسباندن انواع سطوح و مواد استفاده کرد. از این دست چسب ها می توانیم برای انواع گوناگونی از مصالح استفاده کنیم. داشتن چسب میتراپل در خانه یکی از ضروریات است زیرا گاهی سطوح نامتعارفی خراب می شوند که ترمیم آنها از عهده هیچ یک از چسب ها غیر از چسب میتراپل بر نمی آید. میتراپل یک چسب محصول کشور ترکیه است که در بازار ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و امروزه در اکثر خانه ها یکی از آنها وجود دارد.

معرفی انواع چسب 123
محصولات مرتبط
محصولات پیشنهادی
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید


طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE