سطل پلاستیکی  

یکی از رایجترین وسایل در هر خانه ای سطل پلاستیکی است که می‌تواند در هر شکل و طرحی و برای هرکاری مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از سطل پلاستیکی نسبت به سایر سطل‌ها از مزیت بیشتری برخوردار است. قبل از هر چیز سبک بودن سطل‌های پلاستیکی است که بسیار مورد توجه مصرف‌کنندگان است. علاوه بر آن طراحی‌های جذاب این سطل‌هاست که مخاطب بیشتری را جذب می‌نماید. به دلیل مراحل ساخت راحت و مواد اولیه ارزان سطل پلاستیکی نسبت به سایر مواد، این محصول با قیمت بسیار مناسبی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد که برای اقتصاد خانواده بسیار مقرون به صرفه است.

مواد اولیه ساخت سطل پلاستیکی

کارخانه‌های تولید لوازم پلاستیکی در کشور بسیار گسترده هستند و هر کارخانه با توجه به نیاز مردم از پلاستیک مرغوب یا پلاستیک بازیافتی در ساخت وسایل خود استفاده می‌کند. استفاده از مواد بازیافتی در ساخت وسایل پلاستیکی صرفه اقتصادی زیادی برای کشور و خانواده‌ها دارد زیرا مواد دور ریز دوباره وارد چرخه اقتصادی شده‌اند و با قیمت بسیار مناسبی در اختیار مصرف‌کننده قرار گرفته اند. برخی از مواد اولیه پلاستیک حاوی بیسفنول است که یک ماده سرطان زا است و لازم است کارخانه‌ها بر روی محصولات خود داشتن یا نداشتن این ماده مضر را درج کنند.

موارد استفاده از سطل پلاستیکی

سطل‌های پلاستیکی را می‌توان در موارد زیادی استفاده کرد. این سطل‌ها در دو نوع دردار و بدون در موجود هستند که نوع دردار آن برای ذخیره‌سازی مواد غذایی مانند برنج، قند، حبوبات، میوه‌جات و ... مناسب است و نوع بی در آن نیز برای انجام هر کاری که در آشپزخانه از عده اش بر بیاد می‌تواند به خانواده کمک کند. توجه داشته باشید که برای ذخیره سازی مواد باید از سطل‌های پلاستیکی که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده‌اند استفاده نمود. همه‌ی ما استفاده عمده سطل پلاستیکی را در جمع‌آوری زباله می‌دانیم. سطل های پلاستیکی بزرگ و کوچک درداری که مناسب برای جمع آوری زباله های تولید شده هستند. برای انتخاب سطل زباله بهتر است به حجم زباله‌ها دقت شود و اگر نیاز چندانی به مرغوبیت مواد اولیه آن نیست از سطل‌های تولید شده از مواد بازیافتی استفاده شو

چسب سیلیکون
چسب سیلیکون
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

محصولات مرتبط
محصولات پیشنهادی

طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE