چگونه فضاهای کوچک خانه خود را بزرگتر نشان دهیم؟

چگونه فضاهای کوچک خانه خود را بزرگتر نشان دهیم؟

 اقامت در شهرهای بزرگ معمولا با خرید فضاهای کوچک، مخصوصا وقتی که به اتاق نشیمن می آید، همراه است. اگرچه ممکن است فکر کنید که بهترین ها را برای آپارتمان کوچک خود کشف کرده اید، احتمالا شکستن حداقل یکی از قواعد اصلی نگاه اول کوچک است ... اما نگران نباشید، چون ما برای کمک  اینجا هستیم.

رنگ را با دقت انتخاب کنید
اگر مجاز به نقاشی کردن آپارتمان خود هستید (برخی از صاحبخانه ها می توانند رویاهای طراحی خود را با اجاره های سخت تهیه کنند)، این کار را انجام دهید: یک کت رنگ تازه نه تنها فضای تمیز را احساس می کند، بلکه اگر درست انجام شود، می توانید یک اتاق را با احساس بزرگتر نیز ایجاد کنید . 


یک پیشنهاد؟ یک سایه شفاف و ساده مانند "مانند سفید" بن ژامین مور را انتخاب کنید. با یک ذره رنگ دیگری که اتاق نشیمن شما را کوچک نکند، طراحان نیز عاشق نقاشی دیواری خاکستری، آبی و حتی اسطوخودوس هستند.
به یک پالت متحرک بروید
در حالی که یک طرح لایه ای از رنگ ها و الگوهای ممکن است به نظر برسد، در فضاهای کوچک، آنها می توانند خطر ایجاد اختلال ایجاد کنند ودر اتاق احساس دلتنگی کنند. انتخاب یک طرح رنگ غالب و اعمال آن به اکثریت اشیا و مبلمان برای حفظ نگاه یکپارچه، مانند این قسمت رنگ صورتی کم رنگ.
استفاده از دیوارها
اطمینان حاصل کنید که از هر گوشه ای استفاده کامل می کنید! نصب قفسه ها را روی دیوار بالا ببرید تا سقف بلندتر شود یا تلویزیون خود را به دیوار وصل کنید تا فضای زیر را آزاد کنید. راه های بی شماری برای استفاده از دیوار به طور موثر وجود دارد.
ترک برخی از فضای خالی
ما به شما پیشنهاد نمی دهیم که لوازم جانبی را فراموش کنید، فقط کافی است. یک قفسه کتاب بیش از حد تزئین شده را با چندین قفسه الهام گرفته از مینیمالیستی تزیین کرده یا دکور میز قهوه را تا حد امکان حفظ کنید. یا اگر یک فرش جسورانه مانند این اتاق نشیمن داشته باشید، مبلمان و کاغذ دیورای را سفید ترانتخاب کنید.
پرده های ضخیم آویزان نکنید 
اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که نور طبیعی را در یک اتاق داشته باشید، اثربخشی آن را کاهش ندهید و با استفاده از پرده های سنگین آن را از بین نبرید. برای اطمینان از اینکه اتاق نشیمن خود را به منبع نور طبیعی خود می رساند، از پارچه های نازک و توری استفاده کنید.


تزئین در یک طیف رنگی سبک تر
این به دلیل یک کلاسیک تزئینی است: رنگ های روشن مانند این اتاق سبز خاکستری واقعا فضای بیشتری را احساس می کنند. رنگ های تیره قطعا نمایش را به ارمغان می آورند و یک لبه منحصر به فرد را به یک اتاق اضافه می کنند، اما آنها همچنین نگاه فضای کوچک را حتی بیشتر تنگ و فشرده می کنند. اگر واقعا میخواهید تنهای تیره تر را ترکیب کنید، مطمئن شوید که بخشهای بزرگتر دیوارهای اتاق، کفها و قطعات بزرگ مبلمان، برای کنتراست سالمتر، سبکتر هستند.
قراردادن آینه
آینه های بیرونی یک اتاق را با اضافه کردن عمق و منعکس کردن نور، که مهم است اگر اتاق نشیمن شما نیز فاقد آن باشد، باز کنید. با قرار دادن یک دسته آینه های کوچکتر، با یک اثر بزرگتر نیز همانند یک آیینه دو برابر می شود.


قرار دادن قالیچه
شما آن را یک میلیون بار شنیده اید، اما درست است. قرار دادن قالیچه بصری همه چیز را تغییر می دهد. اگر مبلمان شما در کنار دیوار واقع شده باشد، اطمینان حاصل کنید که کفپوش نیمه راه در زیر تمام مبلمان خود (این بدان معنی است که پشت پاها، پاها روی جلد است). هنگام برخورد با یک فضای فوق العاده کوچک، یک فرش را خریداری کنید که می تواند در محدوده میز قهوه قرار گرفته باشد.


اندازه مبل راحتی و کوسن
لزوما بزرگترین اندازه را ندهید که بتواند در فضای شما مناسب باشد. ایجاد فضای بیشتر با صندلی های کم و یا صندلی های مخلوط با یک نیمکت کوچک، بهتر خواهد شد.. 
میزدرست را انتخاب کنید
آیا اتاق میز قهوه ای ندارید؟ آن را مجبور نکنید عسلی ها می تواند به همان اندازه موثر باشد. به قفسه بندی برای ذخیره سازی بیشتر و دکوراسیون اضافه کنید. اگر واقعا هیچ اتاق دیگری ندارید، یک کنسول نازک را در پشت مبل خود قرار دهید.
 بازی با طرح
راه اندازی بر روی یک طرح دشوار است، زیرا اغلب اوقات یک منطقه ترافیکی بالا است که در مرکز خانه یا آپارتمان شما قرار دارد. مردم دچار اشتباه هستند، همه ی مبلمان خود را در مقابل دیوارها می اندازد، اثر کل و خالی اما خالی ایجاد می کند. نگران نباشید مبلمان خود را در مکان های نامعلومی شناور کنید و صندلی، مبل، میز و تلویزیون های مختلف را در نظر بگیرید.


از سوی دیگر، این بستگی به سبک شما دارد. اگر از مینیمالیستی دورترین چیزها هستید، نترسید که به وسیله نقلیه به راحتی دسترسی پیدا کنید. فضای دیوار، قفسه ها و جداول با مواردی که دوست دارید، به طور خودکار فضای دعوت، دنج و شخصی را ایجاد می کند. فقط اطمینان حاصل کنید که به دلخواه برای لوازم جانبی اشتباه نکنید. سازماندهی و عمدی با آنچه شما انتخاب می کنید به آویزان و محل.
در مورد جای تلویزیون دوباره فکر کنید
نمایش چیزهای شیک به جای چسباندن آن کابل ها، دی وی دی های قدیمی و ناخوشایند "من هیچ جایی برای قرار دادن این" چیزها ندارم.

فکر میز چند منظوره
مواد غذایی خود را در یک میز عثمانی یا قهوه ای که با ذخیره سازی باز می شود، ذخیره کنید. اگر شما بودجه ای برای خنک کردن، مورد چند منظوره مانند شما در اینجا مشاهده نکنید، متوجه شوید که می توانید بدون صرف هزینه ای چند منظوره ایجاد کنید. استفاده از ایستگاه تلویزیون خود را به عنوان یک تختخواب (حقیقتا، واقعیت فضای کوچک) و یا حتی استفاده از میز قهوه خود را به عنوان یک میز ناهار خوری  در فضای تنگ است.


خلاق باش
نگاهی به عکس های زیبا برای الهام گرفتن آسان است، اما واقعا به فضای خود نگاه می کنید و سخت کار می کنید تا مواردی را که واقعا مورد استفاده هستند، کشف کنید.و باقی چیزهای غیرمهم را بردارید تا فضا باز و بزرگتر شود.


نام چگونه فضاهای کوچک خانه خود را بزرگتر نشان دهیم؟
Print
ارسال شده: مهر 7, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1664
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید