نحوه ترکیب طرح های مدرن و روستیک(روستایی)

نحوه ترکیب طرح های مدرن و روستیک (روستایی)

 همانطور که روند استفاده از مواد احیا شده برای مبلمان و لوازم جانبی همچنان ادامه دارد، یک سبک جدید تزئینی به نام روستایی مدرن به وجود آمده است.
برای ایجاد طرح های روستایی مدرن، صاحبان خانه می توانند از روکش های سنگی و پنجره های بزرگ استفاده نمایند تا منظره پانورامای خارج از منزل داشته باشند.
این سبک تزئینات ترکیبی از گرما و جذابیت است که با عناصر روستایی همراه با امکانات مدرن همراه است.
اگر دنبال یک کاراکتر، راحتی و سبک هستید،  این است که چگونه طرح های مدرن را با مبلمان خانگی  خانگی جفت کنید. :


استفاده از مبلمان بازیافت شده
مردم بیشتر متوجه می شوند که استفاده از مواد بازیافت شده لزوما فقط در مورد چند پالت چوبی برای ساختن یک قطعه مبلمان روستایی با هم نیستند. این فقط یک روند نیست، یک شیوه زندگی است.
مواد مجددا گستره وسیع تر از این را پوشش می دهند و می توانند شامل مبلمان قدیمی،  و ظاهر جدید و همچنین مراقبت از چوب آنها باشد که می تواند به روش های جدید مورد استفاده قرار گیرد.
بسیاری از صاحبخانه ها مبلمان مورد نیاز را با قطعات بزرگ و غیرقابل جذب همراه با چند تکه مرتبط می کنند. با این حال، برای ایجاد بهترین مبلمان ممکن است، در بهترین منافع خود را به زمان برای ساخت قطعات ساخته شده با عشق و توجه به جزئیات است.
کلید موفقیت آمیز ساختن طرح های مدرن با عناصر روستایی، یافتن راهی برای بیرون آمدن در خارج از خانه است.
اگر طرفدار چوب و پالت چوبی نباشید، در عوض برای مبلمان دست دوم که ممکن است با جزئیات، پارچه های طبیعی مانند نقاشی های حیوانی، نقاشی یا کمی اصلاح، مورد استفاده قرار گیرد، اطمینان پیدا کنید. شما همچنین می توانید چشم خود را برای مواد ذخیره شده مانند چوب کاج Oregon، بلوط تیلیک، سالیگنا یا دیگر چوب های چوبی از نرده ها و عرشه محافظت کنید.
به طرق مختلفی می توانید مواد مجددی مانند چوب خام و سنگ را در طرح دکوراسیون خود ترکیب کنید به طوری که شما نگاه خود را به خانه افزایش دهید.
ایده های مدرن دکوراسیون روستیک (روستایی)
کلید موفقیت آمیز ساختن طرح های مدرن با عناصر روستایی، یافتن راهی برای بیرون آمدن در خارج از خانه است. برای انجام این کار، صاحبان خانه می توانند از چراغهای آویزان، روکش های سنگی و پنجره های بزرگ استفاده کنند تا یک منظره پانوراما از خارج از منزل داشته باشند.
در یک خانه مدرن، مواد احیا شده باید یک فضای مکمل و یک بعد جدید را به آن اضافه کنند. در بعضی از تنظیمات، مواد را می توان در وضعیت خام خود قرار داد یا چوب ممکن است نیاز به رنگ آمیزی داشته باشد.
اگر علاقه به لذت بردن از ترکیب آن را دارید، نترسید که مدرن و روستایی را در راه منحصر به فرد خود ترکیب کنید.
به عنوان مثال، شما می توانید یک وان حمام مدرن در تخته چوب اصلاح شده نقاشی شده با رنگ سفید. این به نظر ساده تر در ارتباط با طراحی مدرن افزوده می شود در حالی که استفاده از چوب رنگی آن را احساس می شود.
شما همچنین می توانید با اتاق خواب مدرن امتحان کنید. از یک خانه ی روستایی که از چوب ساخته شده است استفاده کنیدکه به نظر برسد که به نظر شما دنج است.
یک کابینت دست دوم، می تواند به یک غرق در حمام تبدیل شود که یک زرق و برق رنگی به یک حمام مدرن می دهد. در صورت لزوم، آن را بازگردانی کنید و سخت افزار را با دسته های مناسب دوران جایگزین کنید.


گاهی اوقات  بهتر است به جای اینکه یک آشپزخانه سفید با لوازم جانبی چوب احیا شود، نگاه کنید به چگونگی ترکیب چند تکه چوب در اینجا و آنجا. تخته های چوبی احیا شده را می توان در یک طرف یک جزیره آشپزخانه نصب کرد تا با مداد آشپزخانه روستایی و پرده های بامبو وصل شود.
 به عنوان مثال، شما می توانید یک جدول چوب اصلاح شده را در یک پایه فولادی کروم نصب کنید، برخی از آینه ها و یک چراغ آویز انعکاسی بالای جدول را برای ایجاد یک اتاق ناهار خوری زیبا و شیک اضافه کنید.

نام نحوه ترکیب طرح های مدرن و روستیک (روستایی)
Print
ارسال شده: مرداد 27, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1737
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید