تصمیم بگیرید چه نوع تشکی را درتخت خود قرار دهید.

تصمیم بگیرید چه نوع تشکی را درتخت خود قرار دهید.

آنچه برای یک خواب راحت نیاز دارید یک تشک خوب و مناسب است. حقیقت این است که احساس خوب بیدار شدن از خواب و آماده شدن برای شروع یک روز تازه هستید بستگی به سن شما و تشک و وضعیت فعلی شما دارد.
عوض کردن تشک
اگر تشک شما بیش از هفت سال است، وقت آن رسیده تا بررسی کنید آیا هنوز احساس راحتی و پشتیبانی لازم برای خواب شب را در اختیار شما قرار می دهد. یک تشک خوب با فشار روی مفاصل و بدن شما (و نباید باعث درد) شود. همانطور که در سنین جوانی خود قرار دارد، توانایی این کار را از دست می دهد و کیفیت خواب شما به تدریج کاهش می یابد. این اتفاق می افتد به آرامی، حتی ممکن است آن را درک نکنید. شما نمی توانید در شب راحت بخوابید و از خستگی بیدار میشوید. این را به این واقعیت اضافه کنید که تشک شما هفت سال یا بیشتر است و یکنوع بازی شبیه لوتو، شما متوجه شده اید مشکل این است که بدن شما از بین نمی رود، اما تشک شما به شما می گوید که آماده است تا بازنشسته شود. بازگشت درد یکی از بزرگترین نشانه های آن است که زمان تعویض تشک فعلی رسیده است.
پیدا کردن تشک جدید
هنگامی که شما آمادگی خود را برای جایگزین کردن تشک خود دارید، ممکن است بدانید که چه چیزی میخواهید یا چه چیزی را باید جستجو کنید. انواع مختلفی از تشک های موجود وجود دارد که شامل مواد مختلف و فن آوری هایی هستند که متناسب با بودجه و نیازهای شما هستند. اما به یاد داشته باشید، انتخاب یک تشک بسیار ذهنی است. فقط شما می دانید چه نوع تشکی برای بدن شما خوب است. گزینه های مختلف را بررسی کنید تا بتوانید نوع تشکی را که برای شما مناسب است، محدود کنید.


تشک innerspring
یک تشک مچ دست از یک سیستم پشتیبانی از کویل فولادی استفاده می کند. انواع مختلفی از سیستم های بهار وجود دارد، از جمله آنهایی که دارای چشمه های متصل به یک واحد واحد و واحدهای با سیم کشی بسته بندی شده اند. شکل های بهار، طرح ها، اندازه گیری کویل و تعداد کویل ها در یک تشک ممکن است متفاوت باشد. Innerspring با مواد پوشش و یا اثاثه یا لوازم داخلی، از جمله فوم های مختلف، فیبر و حتی لایه های اضافی از چشمه های فولادی کوچک پوشانده شده است. به طور کلی، بیشتر تعداد حلقه ها، بیشتر نقاط پشتیبانی و بستر مناسب می تواند کانتور و حمایت از کسی که میخوابد را بکند.
تشک پر شده از بالش
تشک های بالش های تزئینی دارای یک لایه ی جانبی اضافی در بالای تشک است، به طوری که بالش در بالای آن قرار می گیرد. این لایه را می توان از انواع فیبر و فوم ساخته شده است.
تشک ترکیبی
یک تشک ترکیبی ترکیبی از یک سیستم پشتیبانی از کویل فولاد با یک یا چند نوع فوم، مانند پلی اورتان، حافظه (viscoelastic) یا لاتکس، و نیز فوم هایی که حاوی ژل و دیگر مواد هستند.
تشک مخصوص فوم
تشک های مخصوص فوم از یک یا چند نوع فوم به عنوان سیستم پشتیبانی استفاده می کنند. این فوم ممکن است پلی اورتان، حافظه (وینچواللاستیکی) یا لاتکس باشد و می تواند حاوی ژل یا سایر مواد باشد. فوم را می توان در شکل های مختلف و تراکم تولید کرد تا به مصرف کنندگان تشکی که راحتی، احساس و ویژگی های گرمازدگی متفاوت دارد ارائه دهد.
تشک ژل
تشک های ژل استفاده از فوم که شامل ژل در سیستم پشتیبانی محصول، لایه های اثاثه یا هر دو. ژل به فوم با استفاده از انواع فن آوری اضافه شده است. فوم ژل می تواند مصرف کنندگان راحتی، احساس و ویژگی های گرمازدگی را به راحتی ارائه دهد.
تشک فوم حافظه (viscoelastic)
تشک های فوم Memory (viscoelastic) از فوم پلی یورتان با چگالی بالا به عنوان سیستم پشتیبانی، در لایه ی اثاثه یا هر دو استفاده می کنند. این خطوط فوم نزدیک به شکل خوابگاه است.
تشک لاتکس
تشک های لاتکس از کف لاتکس به عنوان سیستم پشتیبانی، در لایه های اثاثه یا هر دو استفاده می کنند. لاتکس ممکن است از مواد گیاهی یا نفتی ساخته شود.
تشک بادی
Airbeds از محوطه قابل تنظیم هوا به عنوان سیستم پشتیبانی استفاده می کند. بر خلاف تشک هایی که برای کمپینگ استفاده می شود، محفظه هوا یک تخت هوایی مسکونی با پوشش و یا اثاثه یا لوازم داخلی پوشانده می شود که می تواند فوم های مختلف و فیبر را شامل شود. Airbeds به شما اجازه می دهد تا سختی خود را تنظیم کنید و معمولا به هر بخش از تخت اجازه می دهد تا به طور جداگانه کنترل شود تا نیازهای فرد و زوج را تغییر دهد. حوضچه های طراحی شده به نظر می رسد مانند یک تخت معمولی.
آب درمانی
Waterbeds از یک اتاق آب به عنوان سیستم پشتیبانی استفاده می کنند. دو نوع waterbeds وجود دارد: تختهای سخت و نرم. یک آبگیر سختگیرانه دارای یک محفظه آب داخل قاب چوبی مستطیلی است. یک آبی  نرم دارای یک محفظه آب داخل یک قاب مستطیلی از فوم سفت و محکم در داخل یک پوشش پارچه است. محفظه آب با مواد پوشش داده شده یا اثاثه یا لوازم داخلی پوشش داده می شود که می تواند شامل کف و فیبر باشد. هر دو نوع waterbeds معمولا در بالای یک پلت فرم استراحت می کنند. گلدان های آبی طراحی شده اند که به نظر می رسد یک تخت معمولی و مناسب مبلمان اتاق خواب موجود است. محفظه آب می تواند "جریان آزاد" (که در آن هیچ چیز مانع جریان آب در داخل ماترا نمی شوند.

چاپ
تصمیم بگیرید چه نوع تشکی را درتخت خود قرار دهید.
ارسال شده: آذر 3, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 227

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید