ترفندهایی برای تمیز کردن انواع دیوار

ترفندهایی برای تمیز کردن انواع دیوار

 اگر شما مالک یا مستاجر آپارتمان یا حتی یک اتاق هستید، می دانید که در طول زمان، دیوارها می توانند انواع علامت ها، گرد و غبار و خاک را جمع آوری کنند. تمیز کردن دیوارها می تواند یک کار دشواری باشد، اما یک پاداش تمیزی آن شما را شگفت زده خواهد کرد که چقدر  کل خانه پس از یک بار تمیز کردن دیوار کامل خواهد شد. با چند ترفند ساده در خانه خود، می توانید دیوارهایی را که نقاشی شده، بدون نقاشی و کاغذ دیواری شده اند، رعایت کنید و خانه خود را به عنوان خانه نو و جدید به نظر برسانید!
تمیز کردن دیوارهای غیررنگی

1

پوشاندن هر چیزی اعم از فرش یا مبلمان در اتاقی که میخواهید تمیز کنید. با استفاده از پوشش های موقتی مانند روزنامه، حوله، ورق های قدیمی و یا ورق های نقاشی، هر چیزی که پوشش می دهد، زیرا این امر باعث جلوگیری از ریختن آب و یا مواد شستشو دهنده می شود و از خراب شدن فرش یا مبلمان  جلوگیری می شود. 


2
هر چیزی را که در کنار دیوار است، جابجا کنید. با اینکار، شما قادر خواهید بود پشت کمد و مبلمان و سایر وسایل را گردگیری کنید. 


3
گرد و غبار دیوارها. برای انجام این کار، از یک جارو، قلم مو گرد و یا جارو برقی استفاده کنید. جارو، قلم مو به بالا و پایین دیوار را در یک حرکت عمودی اجرا کنید. از یک نردبان برای تمیز کردن گوشه های بالا استفاده کنید یا از یک دوست قد بلند برای کمک بگیرید. 
اگر جارو یا برس موی قوی داشته باشد، تی شرت قدیمی یا دیگر پارچه های تمیزی را روی آن بگذارید تا از بروز زخم های موی خود جلوگیری شود.


هنگام شستن از بالای دیوار شروع کنید. سپس، به تدريج حرکت کنيد، هنگامي که ميرويد، خشک کنيد، بنابراين هيچ رگه اي يا علامت قطره را ترک نخواهيد کرد.

تمیز کردن دیوارهای رنگ شده
1
ابتدا علائم و یا لکه ها را پاک کنید. قبل از تمیز کردن لکه ها، مواد شستشوی خود را در یک ناحیه غیر قابل تشخیص از دیوار تست کنید تا اطمینان حاصل شود که پاک کننده لکه رنگ را بر نمی دارد. اطمینان حاصل کنید که ابتدا دستورالعمل ها را بخوانید و دقت کنید.


2
دیوارها را بشویید برای اکثر دیوارهای رنگ شده، آب گرم و صابون تنها خوب کار می کند. اگر دیوارهای خود را به چیزی کمی قوی تر نیاز دارید، سعی کنید یک فنجان سرکه سفید تقطیر را در یک سطل آب گرم مخلوط کنید. 
دو سطل را برای تمیز کردن دیوارها آماده کنید. یک سطل را با محلول تمیز کردن و آب دیگر را پر کنید و حدود 5 دقیقه پس از استفاده از محلول، دیوار را بشویید. به خاطر داشته باشید که آب شستشوی هنگامی که شروع به کثیف شدن می کند، از آنجایی که نمی خواهید دیوارها را دوباره کثیف کنید آنرا تعویض کنید.


 از استفاده از محصولات اختصاصی که حاوی الکل برای تمیز کردن دیوار هستند اجتناب کنید. این محصولات ممکن است سطح رنگ را از بین ببرد و پس از یک علامت روشن و براق جای بگیرد - نه چیزی که شما بر روی دیوارهای  تمیز خود می خواهید!
3
پاک کردن نقطه خود را. آن را آنطور که سخت به نظر می رسد نیست! نگران نباشید، ½ فنجان  جوش شیرین را به یک سطل گالن اندازه آب گرم اضافه کنید. این مخلوط را بر روی یک حوله نرم بریزید و روی لکه ها یا لکه های چسبنده بشوید، سپس منطقه را با آب بشویید و با یک حوله جداگانه خشک کنید. 


تمیز کردن دیوارهایی با کاغذ دیواری
1

پاک کردن کاغذ دیواری با آب گرم و صابون. به عنوان یک قاعده کلی، شما می توانید دیوار روکش شده را با آب گرم یا آب گرم با کمی آمونیاک شستشو دهید. اولین بار گردگیری را فراموش نکنید!


2

از یک مخلوط سرکه برای تصویر زمینه با پوشش وینیل استفاده کنید. یک پارچه را در سرکه سفید و آب گرم بشویید و دیوارها را تمیز کنید. سعی کنید از سرکه به طور مستقیم به دیوارها استفاده نکنید. 
3
از سرکه و آب استفاده کنید تا لکه ها را تمیز کنید و دیوارها را تمیز کنید. اگر قالب بد است، محصول اختصاصی مناسب برای سطح دیوار معمولا بهترین گزینه است. به یاد داشته باشید دستورالعمل های ارائه شده توسط سازنده را برای جلوگیری از هر گونه حادثه دنبال کنید. هیچ کس دوست ندارد کسی که قالب را از روی دیوار خالی کند، اما هنگامی که تمام شد، شما با دیوارهای تمیز خود شادتر خواهید بود! 


برای جوهر، مداد رنگی و نشانگر رنگی که بچه ها (یا بزرگسالان!) پشت سر گذاشتند، از پاک کننده مایع حلال مانند WD-40 یا مایع خشک تمیز استفاده کنید.
برای حذف لکه های گریس، به سادگی از آب گرم و صابون استفاده کنید.
4
شستشو تمیز. برای پاک کردن و تمیز کردن محلول تمیز کردن، پارچه ای را که در آب گرم شده است را تمیز کنید. با استفاده از یک فرآیند دیوارها را تمیز کنید و با یک حوله نرم خشک کنید.


با تکنوساخت همراه باشید.


نام ترفندهایی برای تمیز کردن انواع دیوار
Print
ارسال شده: تیر 2, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 2747
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید