بهترین طراحی های مدرن کافی شاپ

بهترین طراحی های مدرن کافی شاپ

THRI WAVE
TORQUAY، استرالیا
نمای بیرونی از موج سوم، در امتداد بکر باریکه ساحلی ویکتوریا، امواج زیرین موج سوم را به یاد می آورد. کیوسک فشرده که فقط بیش از 200 فوت مربع است، اتاق های سرپوشیده ساحل علاوه بر نوار قهوه ای است که از غذاهای بین المللی استفاده می کند. ورق فلز هوائی که برای حفاظت از سیل در این منطقه چند سال پیش مورد استفاده قرار گرفت، برای ساختار بازسازی شده بود که می توانست در صورت لزوم به راحتی شکسته شود.سانفرانسیسکو
قهوه خانه واقع در منطقه مالی شلوغ شهرستان، توسط شرکت معماری جونز | مفهوم شده است Haydu به عنوان یک مرحله برای baristas. پانل های نورپردازی از افرا با سرامیک های بتونی و بتنی، سقف کاذب Caesarstone و کاشی های پرسلن در یک فضای ساده است که سقف های کاذب کاشی های کوچک را برجسته می کند.


بریگو کافئا هوس
آستین، تکزاس

دانشگاه تگزاس در آستین، اولین شرکتی است که قهوه شرکت بریگو امیدوار است چندین ایستگاه کاری ماشین در بیمارستان ها، فرودگاه ها و دانشگاه های کالج و شرکت های مختلف در سراسر کشور قرار گیرد. اندازه گیری فقط 4 "x 12" x 8 "، ساختمان مجتمع به دنبال ایجاد شده توسط شرکت طراحی مبتنی بر سان فرانسیسکو Fuseproject است از روکش چوب با لهجه های آلومینیوم، و پانل شیشه ای است که اجازه می دهد تا مشتریان برای دیدن مکانیزم در محل کار. قهوه مستقیم از آمریکای لاتین را می توان از طریق صفحه نمایش لمسی ایستگاه یا وب سایت تلفن همراه سفارش داد که تنظیمات مشتری را برای تنظیم مجدد آسان ذخیره می کند و وقتی نوبت آماده است، یک اطلاع رسانی متن ارسال می شود. برنامه های آینده آیفون و آندروید حتی اجازه می دهد تا مشتریان زمان دقیق  را برنامه ریزی کنند.


شیکاگو
در محوطه Wicker Park شهر واقع شده است، فضای بامبو پوشیده شده توسط شرکت محلی Norsman Architects دارای یک سقف مجسمه ای است که توسط سوپاپ های تزئینی که از کاپوچینو کافه ساخته شده است، الهام می شود. چراغهای خیابانی قابل تنظیم، شمارنده های Barista را روشن می کنند، پانل های فلزی سوراخ شده با نور پس زمینه، فرایند فیلتر کردن قهوه هستند.


CAFÉ FOAM
STOCKHOLM
تنش بین گاو و گاو نر و ماده ای که در استادیوم یافت می شود، چیزی است که طرح رنگ این کافی شاپ را در پایتخت سوئد برانگیخته است. باند از رنگ فلفل قرمز از طریق فضای بیطرف بتن و چوب مانند موجی از کوه ماتادور در برابر کف شنی از یک قلعه استفاده می شود. ستاره طراحی ستاره بر اساس استکهلم لامپ های شیشه ای آویزان را که در شهر کوستا قرار گرفته اند، سفارش داده است.

لس آنجلس
کوره های قهوه خوش تیپ شرکت Woodsmithe شرکت لس آنجلس را برای طراحی قهوه خانه ی 3500 متر مربع خود در منطقه هنر به کار گرفت. یک دیوار شیشه ای که کافه را از اتاق بخار جدا می کند، مشتریان را قادر می سازد تا فرایند تولید کافئین را مشاهده کنند و تحسین کنندۀ Proatat Roaster در دهه 1950. فضای صنعتی دارای یک نوار مرکزی بزرگ است که در کاشی های مترو ساخته شده از افرا در سالن است و پیچ و تاب در کلاسیک پرسلن.

آمستردام
شرکت های طراحی Bureau SLA و Overtreders W با همکاری این غرفه قهوه در Noorderpark در شمال آمستردام شرکت کردند. ساختار، که شامل سه واحد است که در ابتدا برای یک بیمارستان موقت ساخته شده بود، با استفاده از مواد بازپرداخت شده از یک وب سایت هلندی مشابه با eBay ساخته شد. یک روش ژاپنی با سنگ زنی چوب زدن به منظور افزایش دوام آن، به نام shou sugi ban-در پنجره کرکره ای بزرگ استفاده شده است. کافی شاپ برای زمستان بسته است، اما در بهار باز است.


خانه دون کافه
PRISTINA، KOSOVO

بیش از 1300 قطعه تخته سه لا برای ساخت اشکال ارگانیک در داخل مدرن این فروشگاه استفاده شد. دیوارهای مجسمه ای، همراه با وسایل سبک قهوه ای شکل و شکل های رشته ای، برای ایجاد احساس در داخل کیسه دانه های کافئین ساخته شده اند. شرکت Innarch محلی، تخته های تخته سه لا را روی دیوار اصلی طراحی کرد تا به بیرون برسد، یک بانکتیت بلند ایجاد می کند.


D'ESPRESSO
شهر نیویورک

نزدیکی آن به کتابخانه عمومی نیویورک الهام بخش نورپردازی D'espresso در یک اتاق مطالعه بود. شرکت داخلی Nemaworkshop یک فضای کوچک با حداکثر تاثیر را با چرخاندن طرح اتاق 90 درجه ایجاد کرد. کاشی سفارشی با عکس های کتاب خط سقف، کف و دیوار پشت، در حالی که floorboards بلوط در الگوی چلپ چلو بر روی دیوار گذاشته شده است. مفهوم به عنوان یک مدل برای مکان های آینده خدمت خواهد کرد.


با تکنوساخت همراه باشید. 

Print
ارسال شده: اردیبهشت 25, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 2672
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید