بازسازی پله های قدیمی با استفاده از کاغذ دیواری

 

بازسازی پله های قدیمی با استفاده از کاغذ دیواری

این راه پله های قدیمی به شدت نیاز به تعمیرات اساسی داشت. برای انجام این کار، تشک های لاستیکی قدیمی برداشته شد و سطح کل پله ها خراب و یا سوراخ شده، پر شد. 

آماده سازی مراحل
کلیدی برای هر  کار موفقیت آمیز آماده سازی است - یک راه پله متفاوت است.   اگر آنها با کاغذ دیواری پوشانده شوند، سطح باید صاف و تمیز باشد.
نخست
هنگامی که پله ها کاملا آماده می شوند و خشک است، یک دست از پرایمر را به کل پله ها بزنید. اگر پله های خود را گره یا لکه هایی که از این طریق ایجاد شده، یک دست دیگر اعمال کنید.
رنگ
پله ها را با رنگی با کیفیت رنگ کنید.
اندازه گیری و برش کاغذ دیواری
پس از آن که رنگ حداقل 24 ساعت خشک شده است، شروع به برش کاغذ دیواری کنید . پله ها را اندازه گیری کنید، هر یک را به صورت جداگانه اندازه گیری کنید. استفاده از مربع قاب برای اطمینان از اینکه تصویر زمینه مستقیم است. برای برش کاغذ به اندازه یک چاقوی ابزار در طول لبه مربع فریم استفاده کنید.

تست مناسب
قبل از اینکه آن را بردارید، هر قطعه کاغذ دیواری را بر روی قسمت تعیین شده تست کنید. در صورت لزوم، از چاقوی ابزار استفاده کنید تا هرگونه اضافی را قطع کنید. قطعه را کنار بگذارید، اما اطمینان حاصل کنید که می دانید که متعلق به کدام قسمت است؛ شما ممکن است بخواهید پشت هر یک از آنها را شمارش کنید.
چسپاندن کاغذ دیواری
دستورالعمل سازنده را برای استفاده از کاغذ دیواری به پشت هر قطعه دنبال کنید. پس زمینه را روی مواضع قرار دهید، هر قطعه را به همان صورت هموار کنید. اطمینان حاصل کنید که لبه ها امن هستند. با استفاده از یک پارچه مرطوب برای پاک کردن تکه اضافی از روی کاغذ دیواری استفاده کنید. اجازه دهید خشک شود.

استفاده از یک لایه پوششی بر روی آن
سیلر را بر روی یک قطعه کاغذ ضایعات آزمایش کنید تا اطمینان حاصل شود که واکنش های نامطلوب وجود ندارد. سیلر را به کاغذ دیواری بزنید. بگذارید خشك كنید و سپس دو لایه دیگر اضافه كنید، كه می تواند زمان خشك كردن را در بین كپسوله ها افزایش دهد.

آببندی کردن
استفاده از رنگ سفید، روشن و یا سیلیکون در اطراف لبه های کاغذ دیواری و در طول استرینگر استفاده کنید. از انگشت خود و بسیاری از حوله های کاغذی و یک حوله مرطوب برای پاک کردن اضافه ها استفاده کنید.

نام بازسازی پله های قدیمی با استفاده از کاغذ دیواری
Print
ارسال شده: شهریور 25, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 5457
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید