همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

پادآب گستر

روشهای جدید و کارآمد برای ساخت سقف های مرکب فولادی باعث گردیده تا احداث ساختمانها با سرعت زیادیانجام گیرد. استفاده از مصالح قدیمي‌و روش‌های سنتی ساخت دیگر جوابگوی سرعت مورد نظر و نیازهای طراحی نمي‌باشد. از این رو استفاده از مصالح جدید و کارا به همراه تکنیک‌های نوین در ساخت و ساز امر اجتناب ناپذیری محسوب مي‌شود.

سقف های مرکب عرشه فولادی سالهای زیادی است که در کشورهای توسعه یافته اجرا می شود و با ورود تکنولوژی آن به کشور اخیرا" روند رو به رشدی را طی میکند و یکی از ایمن ترین و اقتصادی ترین سقف هائی است که به شیوه کاملا" مهندسی در کشور اجرا میگردد.

از این رو شرکت مهندسی پادآب گستر سعی کرده است تا با تکیه بر سوابق علمی، تخصصی و اجرائی مدیران خود، در اجرای بهینه و مهندسی این سقفها گام موثری را بردارد و امیدوار است با رعایت ضوابط استانداردهای معتبر مربوطه خدماتی با کیفیت بالاو در عین حال اقتصادی به کارفرمایان خود ارائه نماید.

و در این راستا از راهنمائی های مهندسین توانمند کشورمان نیز استقبال می نماید.


شماره تماس:

 021-44355928

 021-44355935

 

نام پادآب گستر
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتعرشه فولادی چیست,سقف عرشه فولادی,ورق عرشه فولادی,دهانه عرشه فولادی,معایب سقف عرشه فولادی,دیتیل سقف عرشه فولادی,ورق های فولادی گالوانیزه,مزایای سقف عرشه فولادی,مراحل اجرای سقف های عرشه فولادی,تولید سقف عرشه فولادی,فروش سقف عرشه فولادی,انواع سقف عرشه فولادی,پادآب گستر
Print
ارسال شده: فروردین 14, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 666

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته