با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین اهمیت صنعت ساختمان در رشد یک جامعه گروه مهندسی تکنوساخت با هدف همگام سازی مقوله ساخت و ساز و تکنولوژی فعالیت خود را در سال 1393 آغاز نمود. در راستای این هدف وب سایت رسمی تکنوساخت در سال 1395 پا به عرصه خدمات رسانی در حوزه صنعت ساختمان گذاشت. تکنوساخت فضایی موثر برای ارتباط بین عرضه کنندگان کالا و خدمات ساختمانی و متقاضیان بخش صنعت ساختمان فراهم آورده است. شما می توانید در حوزه ی مصالح، خدمات مهندسی و اجرایی ساختمان با محصولات معتبر ساختمانی و همچنین اهالی فن در این حوزه آشنا شوید و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت خالق ایده های خود باشید. تکنوساخت امید دارد با بهره گیری از توان بالای علمی و فنی و همچنین به کارگیری نظرات و تجربیات کارشناسان حوزه ساختمان در کنار مشارکت مردمی گامی در اعتلای فرهنگ ساخت و ساز در همجواری تکنولوژی های نوین ساختمانی بردارد.

بزرگترین و جامع ترین مرجع آنلاین صنعت ساختمان کشور.

مدیریت حرفه ای کسب و کار و یا خدمات ساختمانی، شما می توانید محصولات و یا خدمات ساختمانی خود را به صورت رایگان وبا بازدهی بالا تبلیغ کنید.

امکان جست و جوی سریع ، دسترسی آسان در هر زمان ،امکان قرار دادن کاتالوگ محصولات و یا نمونه کار های شما ،درج سایت و یا وب سایت شما به همراه شبکه های اجتماعی.

هدف اصلی تکنوساخت ارائه داده ای کامل از خدمات و محصولات ساختمانی به کاربران عزیز می باشد.

فرصتی استثنایی برای ثبت رایگان آگهی شما در بزرگترین مرجع آنلاین صنعت ساختمان!