چسب پلی اورتان

چسب پلی اورتان یک درزبند یا چسب آب بندی بسیار با دوام با عملکرد و کارآیی بسیار بالا با عمر طولانی و مقاومت خوب همراه با چسبندگی خیلی عالی است. این سیلانت پلی اورتان یک اتصال قوی پس از چسبیدن بین محدوده ایجاد می کند . چسب های پلی یورتان می توانند به صورت جامد و نسبتا غیر منعطف تنظیم شوند یا می توانند به صورت لاستیکی مانند و انعطاف پذیر باقی بمانند.

ویژگی چسب پلی اورتان در کجاست

قابلیت انعطاف پذیری عالی در گرمای بسیار زیاد و یخبندان.عامل چسبندگی قوی این چسب ناشی از عمل کردن به صورت فوم هنگامی که در معرض رطوبت قرار می گیرد می باشد، تا زمانیکه به صورت کامل خشک شده و سفت شود. این موضوع نشان می دهد که مقدار کمی از رطوبت بر روی یک سطح برای چسباندن لازم است.چسب پلی اورتان ضد آب و رطوبت است ولی برای غوطه ور شدن در آب بطور کامل به طور مداوم توصیه نمی شود ، مگر اینکه از رنگ و یا محافظی ضد رطوبت و آب با هم استفاده شود.چسب پلی اورتان را می توان رنگ کرد یا آن را سنباده کاری کرد و این چسب بسیار انعطاف پذیر بوده. چسب پلی اورتان در دماهای مختلفی می تواند کار کند و کارآیی خود را حفظ کند.

کاربردهای چسب پلی اورتان:

۱- چسب های پلی یورتان در تمام مواد نرمال و طبیعی ، مواد متخلخل یا غیر متخلخل ، چوب ، فلزات ، لاستیک ، کامپوزیت های بهبود یافته ، چرم کاشی و شیشه ، بیشتر پلاستیک ها ، بتن و آجر کار میکنند و همچنان این لیست می تونه ادامه داشته باشه ! این چسب ها در پلی پروپیلن ها ، پلی اتیلن و موادی مانند سیلیکون یا تفلون ها به خوبی عمل نمیکنند و بهتر است از چسب پلی اورتان در موارد ذکر شده استفاده نشود . ۲- به دلیل انعطاف پذیری این چسب ، برای کاربردهایی که احتمال ارتعاش آن زیاد است بسیار مناسب است (مانند : ماشین ، کامیون ، اتوبوس ، هواپیما و …) ۳- چسب پلی اورتان برای چسباندن آئینه یا شیشه به دیوار گزینه خیلی خوبی می باشد.

جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

محصولات مرتبط
محصولات پیشنهادی

کالای مدنظر خود را پیدا نکرده‌اید؟

جهت استعلام کالا،قیمت نهایی و عمده و یا مشاوره در خرید با کارشناسان تکنوساخت در ارتباط باشید.


طراحی سایت و پشتیبانی: IRANSITE