همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

گروه معماری زیگلتون

گروه معماری زیگلتون 


گروه معماری زیگلتون با همت و دانش نیروهای متخصص جوان كشورمان در سال 1391 آغاز به كار نمود . فعالیت این شرکت در ابتدا با تولید سنگ های دکوراتیو آغاز گرديد و پس از مدت كوتاهي با توجه به نیاز بازار و طی آزمایشات فراوان گروه تحقيق و توسعه خود موفق به تولید آجر های خاص و مدرن زیگلتون گرديد که نمونه خارجی آن به نام آجر هلندی در بازار شناخته میگردد.

شماره تماس:

051-37646766

ایمیل:info@ziegelton.com

وبسایت:www.ziegelton.com

آدرس:مشهد-بلوار فلسطین-بین فلسطین 8و10

جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست.

  •  051-37646766
  •  مشهد - بلوار فلسطین - بین فلسطین ۸ و ۱۰
  •  info@ziegelton.com
  •  

نام گروه معماری زیگلتون
استانخراسان رضوی
شهرمشهد
نوع محصول-خدماتآجر دکوراتیو سفید,آجر دکوراتیو داخلی,آجرهای دکوراتیو,انواع آجر دکوراتیو,فروش آجر دکوراتیو,نصب آجر دکوراتیو,آجر نما دکوراتیو,قیمت آجر دکوراتیو,انواع آجر دکوراتیو,آجرهای دکوراتیو سفالی,آجر دکوراتیو مصنوعی,آجر نمای دکوراتیو,سنگ آجر دکوراتیو,سنگ و آجر دکوراتیو و مصنوعی,ویژگی های آجر دکوراتیو,مزایای آجر
Print
ارسال شده: خرداد 4, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 638

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته