همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

گروه تولیدی سنگ احسان

گروه تولیدی سنگ احسان

 

 گروه تولیدی سنگ احسان سال های متمادی در صنعت سنگ افتخار آن دارد که همواره از پیشگامان این صنعت در شهرستان خرمبید فارس بوده و در زمینه فرآوری و تولید انواع اسلب و تایل سنگ دهبید (شایان) و تراورتن بژ چرمی و صیقل فعالیت مستمر داشته است.


فعالیت تخصصی این کارخانه بر روی سنگ دهبید شایان و حجم عظیم دپوی سنگ در سایز ها و سورت های متفاوت با ارائه قیمت های مناسب همواره باعث رضایت مشتریان بوده و کارخانه سنگ احسان را در زمره بهترین گروه تولیدی سنگ کشور قرار داده است.


این کارخانه با استفاده از فناوری جدید و پیشرفته E SORT توانسته نسل جدیدی در تفکیک و سورت مکانیزه سنگ ها بر اساس رنگ زمینه و گل سنگ ارائه دهد که به کارگیری این تکنولوژی باعث ارتقا خدمت رسانی کارخانه و افزایش رضایت مشتریان شده است.شماره تماس:

02156230122

شماره همراه:

09171192387

آدرس: 

استان فارس، خرم بید، شهرک صنعتی دهبید، انتهای بلوار سهند، نبش خیابان 15

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام گروه تولیدی سنگ احسان
استانفارس
شهرخرم بید
نوع محصول-خدماتتولید سنگ
Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر