همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کی تو سنگ ایرانیان


کی تو سنگ ایرانیان

ماموریت مدیران گروه بین المللی کی تو سنگ ایرانیان ، به کارگیری نیروهای متخصص و خبره می باشد. بر اساس ژرف بینی ما، مدیران و تمامی بخش های مختلف کارخانه با مشورت و همیاری با یکدیگر به ماموریت و اهداف  گروه بین المللی کی تو سنگ ایرانیاندست می یابند.

در گروه بین المللی کی تو سنگ ایرانیان ، سنگ های تراورتن، مرمریت، لایم استون و…. را تولید می کنیم. در برش ها و اندازه های مختلف از جمله اسلاب و تایل. ما فرایندهای مختلفی را بر روی سنگ انجام می دهیم ، از جمله صیقل دادن ، چرمی کردن، آنتیک ، سندبلاست، قیچی و….

ما امکان بررسی بازبینی و بررسی روزانه بر روی این چهار محصول سنگ را دارا می باشیم. درخواست ها برای سنگ های شگفت انگیز مرمر و تروارتین ، قیمت های ما را به صورت چشمگیری قابل مقایسه با رقبای خارجی برای سنگ های ایرانی ساخته است.
سنگ های ایرانی به صورت کاملا شناخته شده ایی در بازارهای جهانی وجود دارند اما با نام های دیگری، هم اکنون زمانی است که خریداران سنگ های مرغوب ایرانی آنها را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به صورت مستقیم از تولید کننده ی ایرانی خریداری نمایند.

شماره تماس :

 56231896- 021 

 22176060- 021 

تلفکس:


56231897- 021 

ایمیل :info@k2stone.ir


آدرس :ایران، کیلومتر 35 اتوبان تهران – قم -شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار بوستان، خیابان گلبن 7

گروه بین المللی کی تو سنگ ایرانیان

 

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.


نام کی تو سنگ ایرانیان
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسنگ لایم استون چیست,کاربرد سنگ لایم استون,سنگ لایم استون برای نما,پودر لایم استون,سنگ لایم استون سفید,معایب سنگ لایم استون,سنگ آهک,سنگ های ساختمان,قیمت سنگ لایم استون,تولید سنگ لایم استون,سنگ رسوبی,انواع لایم استون,کارربرد سنگ لایم استون,انواع سنگ لایم استون,خصوصیات سنگ لایم استون,فروش سنگ لایم است
Print
ارسال شده: مرداد 3, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 608

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته