همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کیمتکس کیمیا

شرکت کیمتکس کیمیاكيمتكس كيميا از سال ١٩٨٣ ميلادى مواد خام را به صنایع مختلف مانند چرم مصنوعی، زیره کفش، لاستیک، چسب و رنگ عرضه کرده است.


در سال ١٩٩٩ ميلادى کیمتکس، با سرمایه گذاری بر روی " سيستم هاوس پلى اورتان " فعاليت خود را در زمينه تولید، فروش و توزیع در گروه های تولیدی اصلی همچون کفش، فوم نرم، فوم سخت و سیستم های کیس را آغاز نمود.

کیمتکس هر ساله پیشرفت کرده و در صنایع فعال خود به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان شمرده می شود. در پایان سال 2015، کیمتکس، با تجربه 34 ساله خود، تصمیم گرفت به دو شرکت با دو خط مشی متفاوت تقسیم شود: کیمتکس کیمیا و کیمتکس پلی اورتان.

در حالی که کیمتکس کیمیا با خط مشی تجاری توزیع و تجارت ادامه می یابد، کیمتکس پلی اورتان، عملیات تولید و فروش را در محدوده " سيستم هاوس پلى اورتان " به عنوان شرکت پیشرو در صنعت با ساختار جدید خود در تمام مراحل ادامه می دهد.

به عنوان اولین تولید کننده داخلی سیستم پلی اورتان، همچنان به ارائه راه حل های سفارشی از طریق توسعه تکنولوژی و سرمایه گذاری های در بخش تحقیق و توسعه خود ادامه می دهد. کیمتکس پلی اورتان، با نام تجاری جدید خود یعنی " کـیمپـور " زیربنای موفقیت خویش را بر پایه پیشرفت مستمر، سرمایه گذاری در منابع انسانی، توانایی انطباق با تغییر، و شبکه های ارتباطی قوی با تمام سهامداران خود بنا نهاده است ماموریت کیمپور دستیابی به این اهداف بدون آسیب زدن به محیط زیست، سلامت انسان و ارزش های اخلاقی است.

هدف کیمپور برای حفظ موفقیت و موقعیت خود در صنعت، با تمرکز بر رضایتمندی تامین کنندگان، همچنین کارکنان محقق می شود.شماره تماس:

 0098-2188856436

فکس:

0098-2188197311

وبسایت:

www.kimpur.com

آدرس:

تهران- ونک- ساختمان نوآوار- پلاک 52- واحد 104

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.نام شرکت کیمتکس کیمیا
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتصنایع مختلف مانند چرم مصنوعی، زیره کفش، لاستیک، چسب و رنگ, تولید، فروش و توزیع در گروه های تولیدی اصلی همچون کفش، فوم نرم، فوم سخت و سیستم های کیس
Print
ارسال شده: آبان 5, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1304

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر