همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

کهن سرام

کهن سرام

 کارخانه آجر نسوز نما کهن سرام آجر نسوز نما کهن سرام ( KOHANCERAM Fire Brick ) در سال 1376 در مساحتی بالغ بر سی و پنج هزار متر مربع بنا و با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و احداث کوره های سنتی شروع به کار نمود. مدیریت کارخانه آجر نسوز کهن سرام ، آقای رحمان کهن پور که ده سال سابقه قبلی تولید آجر و سرامیک را در کارنامه خود دارند، تفکر هر روز یک گام به جلو را برای کارخانه خود انتخاب نمودند که ماحصل آن تولید آجرنما و سپس آجر نسوز در بیش از یکصد نمونه و با رنگ بندی متنوع تا امروز میباشد که در دسترس هموطنان عزیز قرار گرفته است. ایشان با یاری گرفتن از خداوند متعال، استفاده از پرسنل مجرب، علاقه و پشتکار این وعده را عملی نموده اند که نشان دهنده خلاقیت و عشق و علاقه ایشان به تولید و نوآوری است. یاد و خاطره آقای سعید کانپوری، برادر و مشوق ایشان که یکی از اولین تولید کننده های آجرنما در تهران بودند را گرامی میداریم.

شماره تماس:

021-36414545

021-36414544 

021-36414543

همراه:

09124656505

ایمیل:info@kohanceram.com

آدرس:

تهران، پاکدشت، کیلومتر 2 جاده فیلستان به پوئینک

 جاده ورامین، بعد از قرچک و باقر آباد، میدان پوئینک، جاده پوئینک شمالی، کیلومتر 5 جاده پوئینک شمالی به فیلستان

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام کهن سرام
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتآجر نسوز
Print
کهن سرام
ارسال شده: شهریور 5, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 1082

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر