همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کاسپین بتن

کاسپین بتن

 شرکت کاسپین بتون از طریق گروه شرکتهای ذیل می تواند هر مواد پیشرفته در مهندسی عمران را براحتی به ایران منتقل نماید.
این گروه شرکتها شامل:
1- شرکت UK Construction Technologies، تأسیس شده در کشور انگلستان برای شناسائی مراکز تولیدی مواد و تکنولوژیها ؛
2- UK Construction، تأسیس شده در ترکیه جهت انتقال مواد از کشورهای مختلف ؛
3- کاسپین بتون ارس Caspian Beton Aras ، تأسیس شده در منطقه آزاد ارس جهت وارد کردن مواد از ترکیه و تسهیل در انتقال آنها به ایران و سایر کشورها.
بنابراین گروه مزبور با داشتن گروه تخصصی برای شناسائی مواد پیشرفته مورد نیاز پروژه ها و انتقال آنها به ایران می تواند ضمن بررسی و شناسائی نیازهای پروژه های مهندسی عمران ، مواد و تکنولوژیهای مورد نیاز را وارد و تحویل نماید و بدلیل وجود یک شرکت اجرائی (بتون پاش) در صورت ضرورت خدمات بکاربری مواد و تکنولوژیها را نیز انجام دهد.


شماره تماس:
02122052954
02122011931

ایمیل :info@caspianbeton.com

آدرس :تهران-خیابان آفریقا- بلوار گلشهر- شماره 22- طبقه 12- واحد 47

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.


نام کاسپین بتن
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتافزودنی های شیمیایی بتن,روان کننده بتن ,تسریع کننده بتن,مواد افزودنی,چسب بتن,انواع افزودنی های بتن,افزودنی,زودگیر,تولیدکننده افزودنی های بتن,خرید افزودنی بتن,متراکم کننده های بتن,کاسپین بتن
Print
ارسال شده: فروردین 14, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 1054

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته