همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کارخانه ایزوتک

 ایزوتک
شرکت ایزوتک با دارا بودن نیــروهای متخصص و مجـــرب با هدف مشاوره، تامین مـــواد، تولید، خدمات اجــــرایی، پیاده سازی مهندسی معکوس و ارائه راهـکارهای فنی در امور آب بنـــــدی، تحکیــــم و غیره و همچنین کاربرد در صنایع تونل سازی، معدن کاری و شیمیایی ساختمان ارائه دهنده خدمات می باشد. همچنین این شـرکت با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید محصولات و اخذ نشان استاندارد ایران توانسته بخشی از نیازهای کشور را مرتفع سازد.

 

نام کارخانه ایزوتک
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتافزودنی های شیمیایی بتن,روان کننده بتن ,تسریع کننده بتن,مواد افزودنی,چسب بتن,انواع افزودنی های بتن,افزودنی,زودگیر,تولیدکننده افزودنی های بتن,خرید افزودنی بتن,متراکم کننده های بتن,کارخانه ایزوتک
Print

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته