همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

چسب GMAX

شرکت کیمیا صنعت آویسا 

 

 

 

این شرکت تولید کننده و وارد کننده انواع چسب های صنعتی، عمومی و ساختمانی می باشدکه از لحاظ کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی  می باشد.شرکت کیمیا صنعت آویسا از همان سالهای شروع فعالیت خود با تأکید بر مرغوبیت   محصولات، اقدام به  طراحی و تولید محصولات چسب با برند انحصاری GMAXنموده است نقطه عطف و گسترش شرکت، تولید چسب (ماستیک درزگیر )بوده که پس از آن امروزه با توسعه و پیشرفت روزا فزون و به کار گیری فناوری های نوین نسل جدیدی از محصولات چسب های عمومی، صنعتی،ساختمانی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد 

هدف اصلی این شرکت جلب رضایت مصرف کنندگان و اطلاع نام این واحد تولیدی است که توسط زنجیره تولید منحصر به فرد و سطح کیفی بالا میسر می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

جهت خرید و سفارش با شماره های تکنوساخت تماس بگیرید.

شماره های تماس:

021-44380745

09129233778

نام صنایع چسب GMAX
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتچسب ساختمانی, مصالح و ماشین آلات, تکنوساخت, انواع چسب ساختمانی, خرید چسب ساختمانی, چسب صنعتی, خرید انواع چسب, چسب دلتا, چسب عمومی, خرید چسب صنعتی, تولید چسب صنعتی, چسب ساختمانی چیست, چسب نما ساختمان, چسب در ساختمان, چسب های ساختمانی, چسب ساختمانی و صنعتی, چسب پودری ساختمان, چسب شیشه ساختمان, چسب نقا
Print
ارسال شده: شهریور 12, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1220

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته