همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

چسب چوب مشهد

شرکت تولیدی و صنعتی سامد

 

 

شرکت تولیدی و صنعتی سامد تولید کننده انواع محصولات فرمالین، اوره فرمالدئید، رزین و چسب با اندیشه ایجاد تحول و تأثیرگذاری در تولید و کیفیت انواع چسب های صنعتی در سال ۱۳۵۶ به بهره برداری رسید. این شرکت با دیدگاه توسعه پایدار و شعار "اتصال ناگسستنی در صنایع ایران" نظام های مدیریت کیفیت، رضایت مشتریان، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت حرفه ای را بر اساس آخرین ویرایش استانداردهای ISO۱۴۰۰۱-OHSAS۱۸۰۰۱-ISO۱۰۰۰۲-ISO۹۰۰۱ به گونه ای طراحی و اجرا نموده است.شرکت سامد به عنوان یک مجموعه اقتصادی، رضایت طرف های ذینفع و بهبود مستمر را سر لوحه فرآیندهای جاری و آتی خود قرار داده است و در این راستا با برنامه ریزی راهبردی نسبت به یادگیری، نوآوری و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی، اقدام نموده و حضور خود را در عرصه رقابت و توسعه پایدار گسترش می دهد. در راستای تبدیل شدن به بزرگترین بنگاه اقتصادی در صنعت تولید چسب های پایه آبی و حلالی و همچنین تولید انواع رزین های صنعتی در تولید نئوپان و روکش (UF-MF)، فرمالین، اوره فرمالدئید در ایران و منطقه، شرکت تولیدی و صنعتی سامد در نظر دارد تا سال ۱۴۰۰ ظرفیت تولید محصولات خود را در مقایسه با ظرفیت موجود در سال ۱۳۹۶ به میزان ۳۰% افزایش دهد.

جهت سفارش و خرید با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره های تماس:

021-44380745

 09129233778

نام صنایع شیمیایی سامد
استانخراسان
شهرقوچان
نوع محصول-خدماترزین اپوکسی,رزین اپوکسی شفاف,رزین چوب,رزین اپوکسی چوب,انواع رزین,کاربرد رزین,قیمت رزین,خرید رزین,رزین مصنوعی چیست,کار با رزین رزین پلی استر,رزین وینیل استر,رزین فنولیک,حلال رزین ,رزین طبیعی,رزین چیست,کاربرد رزین,فروش رزین,خرید رزین,تولید رزین,فروشندگان رزین,تولیدکنندگان رزین,حلال رزین چیست,حلال رزین
Print
ارسال شده: دی 5, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: techno07
تعداد نمایش ها: 2876

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر