همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

پرتیکان

پرتیکان

شرکت سبک بتن پرتیکان را 5 جوان متخصص در اصفهان بنا نهادند. عشق و باور این جمع به نوین شدن صنعت سنگ های مصنوعی در کشور و تلاش آنها برای رفع معایبی که در سنگ های طبیعی و نیز قطعات پیش ساخته بتنی نامرغوب بود، باعث شد تا در سال 1391 پس از استقرار در شهرک علمی و تحقیقاتی و عضویت در انجمن سنگ ایران، مجموعه ای شکل بگیرد که هدف آن تولید محصولی زیبا، با کیفیت برتر از رقبای خارجی و تکنولوژی نوین باشد. این شرکت فلسفه وجودی خود را تولید سنگ های مصنوعی نفیس و نوین و با قیمتی بسیار مناسب و بدون معایب محصولات سنتی قرار داده است.

شماره تماس: 

03133932436-9

تفکس: 

03133932438   

همراه:   

09120606200

آدرس:اصفهان بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام پرتیکان
استاناصفهان
شهراصفهان
نوع محصول-خدماتسنگ مصنوعی چیست,سنگ مصنوعی کورین,سنگ مصنوعی نمای ساختمان,سنگ مصنوعی نما ,قیمت انواع سنگ مصنوعی,سنگ پلیمری,سنگ مصنوعی پلیمری,سنگ بادبر,سنگ نمای آنتیک,سن دکوراتیو نما,سنگ های تزیینی داخل ساختمان,سنگ های تزیینی نما,سنگ سمنت پلاس,سنگ نمای دیوار,سنگ دکوراتیو ساختمان,معایب سنگ مصنوعی,مزایای سنگ مصنوعی,ویژ
Print
ارسال شده: تیر 31, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 490

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته