همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

پارسیان فن آور

پارسیان فن آور

 این شرکت با در اختيار داشتن تجربه کافی در زمینه واردات و فروش و اشراف کامل بر نيازهاي فني مشتريان خود و انطباق محصولات با شرايط اقليمي مناطق مختلف ايران موفق به بومي سازي تکنولوژي اين محصولات گرديده است. واحد تحقيق و توسعه پارسیان فن آور با تکيه بر دانش روز در جهت ارائه محصولات نوين گام بر مي دارد. اين شرکت برای هر پروژه به واسطه گروه مهندسين و تیم اجرایی با تجربه و سبد کالايي مناسب راه حل های جامع و گوناگون و محصولات با کيفيت با توجه به وضعيت جغرافيايی پروژه به مشتری ارائه می نماید و با توجه به نياز بازار در طرح توسعه خود محصولات جديدي را در آينده وارد بازارخواهد نمود تا بتواند پاسخگوي نياز بازار مصالح ساختماني عايق و مدرن ،  مهندسان و معماران كشور باشد. سعي اين شركت بر اين بوده تا با گردآوري مجموعه اي از مهندسان با تجربه در امر توليد و فروش و نصب و اجراء خدمات نويني را به مشتريان به بهترين نحو ممكن ارائه كند و از پيشنهادات مشتريان خود در زمينه هاي مختلف به گرمي استقبال مي نماید
در حال حاضر صنعت ساخت و ساز کشور با وجود تحول سخت افزاری مانند بلند مرتبه سازی و استفاده از طرحهای نوین معماری ، متاسفانه فاقد رویکرد صنعتی در فرایند ساخت می باشد زیرا بسیاری از معضلات و مشکلات پروژه های عمرانی ناشی از تاثیرات نامطلوب سنتی سازی همچون مصرف بی رویه و پرت بالای مصالح ، اتلاف منابع و افزایش زمان ساخت می باشد.

شماره تماس:

021-88970424

021-88971161 

09101585819

آدرس:  تهران-خیابان فاطمی میدان گلها خیابان 4/1شماره 92  طبقه 5 واحد 17

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام پارسیان فن آور
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسقف شیبدار, سقف های شیبدار, سطح شیبدار ,ناوه شیبدار, سقف شیبدار فلزی, سقف شیبدار شینگل, سقف شیبدار چوبی,سقف شیبدار ویلایی, سقف شیبدار بتنی ,سقف شیبدار مدرن, سقف شیبدار سبک, تولید سقف شیبدار, فروش سقف شیبدار, انواع سقف شیبدار ,کاربرد سقف شیبدار, مزایا و معایب سقف شیبدار ,پارسیان فن آور
Print
ارسال شده: فروردین 14, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 1017

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر