همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

هما سوله اصفهان

هما سوله اصفهان

به مدیریت مهندس مجیری در شهر اصفهان شروع به فعالیت نمود و تا کنون پروژه های بزرگی را در سرتاسر کشور و کشورهای همسایه به انجام رسانده است. هما سوله با در دست داشتن دانش، تجربه و تعهد، توانسته است نام خود را در صنعت سوله سازی تثبیت کرده و با ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، نظر مشتریان را جلب نماید.

هما سوله اصفهان در حال حاظر با در دست داشتن کادر مهندسی مجرب و سابقه طولانی در ساخت سوله های صنعتی و جرثقیل های ثقفی و سازه های فلزی، قادر است کلیه سفارشات در زمینه های مربوطه را به انجام برساند.

مدیریت این مجموعه با افتخار هدف خود را پیشبرد صنعت کشور، و اعتلای هر چه بیشتر نام کشور اسلامی ایران میداند.


تلفکس :

 33608034 031

همراه:

09131177541

 

ایمیل : info@soule.ir 

آدرس: اصفهان ، انتهای بلواردانشگاه صنعتی ، منطقه صنعتی دوشاخ ، کوچه هما

 

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام هما سوله اصفهان
استاناصفهان
شهراصفهان
نوع محصول-خدماتسوله,سوله سازی,سوله چیست,اجرای سوله,معرفی اجزای سوله ,ارتفاع سوله,ارتفاع استاندارد سوله,پرلین و کاربرد آن در سوله سگراد,خریدوفروش سوله,قیمت سوله,ساختار سوله,تولید سوله,تولیدکنندگان سوله,انواع سوله,کاربردهای سوله,مزایاومعایب سوله,هما سوله اصفهان
Print
ارسال شده: مرداد 18, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 1567

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر