همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

هما سوله اصفهان

هما سوله اصفهان

به مدیریت مهندس مجیری در شهر اصفهان شروع به فعالیت نمود و تا کنون پروژه های بزرگی را در سرتاسر کشور و کشورهای همسایه به انجام رسانده است. هما سوله با در دست داشتن دانش، تجربه و تعهد، توانسته است نام خود را در صنعت سوله سازی تثبیت کرده و با ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، نظر مشتریان را جلب نماید.

هما سوله اصفهان در حال حاظر با در دست داشتن کادر مهندسی مجرب و سابقه طولانی در ساخت سوله های صنعتی و جرثقیل های ثقفی و سازه های فلزی، قادر است کلیه سفارشات در زمینه های مربوطه را به انجام برساند.

مدیریت این مجموعه با افتخار هدف خود را پیشبرد صنعت کشور، و اعتلای هر چه بیشتر نام کشور اسلامی ایران میداند.


تلفکس :

 33608034 031

همراه:

09131177541

 

ایمیل : info@soule.ir 

آدرس: اصفهان ، انتهای بلواردانشگاه صنعتی ، منطقه صنعتی دوشاخ ، کوچه هما

 

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام هما سوله اصفهان
استاناصفهان
شهراصفهان
نوع محصول-خدماتسوله,سوله سازی,سوله چیست,اجرای سوله,معرفی اجزای سوله ,ارتفاع سوله,ارتفاع استاندارد سوله,پرلین و کاربرد آن در سوله سگراد,خریدوفروش سوله,قیمت سوله,ساختار سوله,تولید سوله,تولیدکنندگان سوله,انواع سوله,کاربردهای سوله,مزایاومعایب سوله,هما سوله اصفهان
Print
ارسال شده: مرداد 18, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 919

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته