همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

نوار تفلون دنا

شرکت شیمی تفلون دنا


گروه صنعتی دنا در سال ۱۳۷۹ با افتتاح کارخانه نوارتفلون دنا آغاز به کار کرد.
در حال حاضر کارخانه نوار تفلون دنا دراستان اصفهان- اردستان واقع شده است
که به واسطه توسعه عظیم صنایع آب گاز و ساختمان در ایران، این شرکت به عنوان یکی ازتولید کنندگان نوارتفلون آب بندی محصولات خود را با کیفیتی عالی و قیمتی قابل رقابت ارائه می دهد.
مواد اولیه این محصول پودری سفید رنگ به نام پلی تترا فلور اتیلن (P.T.F.E) با فرمول[nCF2]-[CF2] می باشد که با بهترین کیفیت تهیه می گردد.
  این کارخانه تولیدات خود را در ابعاد طول ۱۰ متر عرض ۱۲میلیمتر و ضخامت ۷۵ میکرون (۰/۰۷۵ میلیمتر) مطابق با استاندارد ملی واستانداردهای اروپایی DINIEN751-3.BS7786 در جعبه های ۱۲ تایی کارتن ۶۰۰ تایی و یا به صورت شیرینگ شده در بشکه ۷۰۰ تایی به بازار عرضه میکند.
کارخانه نوار تفلون دنا در فاز اول توسعه خود تولید نوار تفلون در ابعاد ۱۰ متر طول ۱۲ میلیمتر عرض و ضخامت ۷۵ میکرون را جهت مصارف گوناگون آغاز کرد و در فاز دوم از توسعه آن به تولید انواع نوار تفلون با ضخامت و ابعاد گوناگون آغاز پرداخته است. این محصول علاوه بر تامین بازارهای داخلی، به واسطه کیفیت برتر به بازارهای کشورهای همسایه نیز راه پیدا کرده است.
 

 

نام کارخانه ی نوار تفلون دنا
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتتولید انواع نوار های تفلون
Print
ارسال شده: اردیبهشت 15, 1398,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1028

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر