همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

نانو کسری


نانو کسری
شرکت نانو کسری تامین کننده عمده وخرده محصولات نانو تکنولوژی ضدآب و آب گریز کننده دائمی انواع سطوح از قبیل:آجر،بتن،سطوح سیمانی،سنگ،چوب و کلیه مصالح ساختمانی متخلخل می باشد.مواد اولیه کلیه محصولات از شرکت های معتبر جهان تامین شده و دارای استاندارد های جهانی می باشد و برای مدت طولانی مصالح ساختمانی را در مقابل جذب آب،شوره،قارچ وخزه و فرسودگی بدون هیچ گونه تغییر در بافت و ظاهر مصالح محافظت میکند.

 

نام نانو کسری
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتمواد نانو در ساختمان,مواد نانو در بتن ,فناوری نانو در صنعت ساخت و ساز,کاربرد نانو در مصالح و تجهیزات ساختمانی,نانو پوشش های ساختمانی,مصالح نانو در ساختمان,کاربرد نانو در ساختمان,کاربرد نانو دذ نمای ساختمان,استفاده از نانو د ر مصالح ساختمانی,نانو بتن,نانو لوله کربنی در بتن,شیشه خودتمیزشونده,بتن هوشمن
Print
ارسال شده: مهر 3, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 749

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته