همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

نانو پوش

نانو پوش


مدیریت کارخانه نانوپوش در مدیریت کارخانه نانوپوش در سال ۱۳۸۶ با اخذ مجوز بهره برداري تصميم به احداث کارخانه ، شروع به فعالیت در زمینه تولید چسب ، عایق ، درزگیر با برند ثبت شده نانوپوش نمود.

این واحد تولیدی از بدو آغاز کار خود به دلیل نزدیک بودن به مرز کشور ترکیه بدون تکیه بر هیچ شرکت تولید کننده و تامین کننده مواد اولیه ایرانی شروع به تامین مواد اولیه خود از کشور آلمان نمود . باور های عمیق این سیستم جهت برطرف کردن ضعفهای موجود در بازار و ممکن ساختن غیرممکن ها و با تکیه بر تجربیات و شناخت ضعفهای مواد آب بندی که گریبان گیر همه بود مهمترین عامل وارد شدن بر این راه پر فراز و نشیب بود . اما فراز و نشیبها قابل توجه نبوده و تمرکز بر روی هدف بلند مدت خود در تولید بهترین محصولات و عرضه آنها با بهترین کیفیت و جذب اعتماد تمامی مشتریان بود .

جلب اعتماد مشتری یکی دیگر از اهداف نانوپوش بود که این امر عامل اصلی در اخذ تمامی استانداردهای ملی و جهانی بود بنابراین :

این موسسه با ثبت برند خود به عنوان نام و علامت تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی ، گواهی تضمین کیفیت محصولات از بیمه آرمان ، دارای عکس نانو مقیاس از دانشگاه خواجه نصیر ، گواهی تایید نانومقیاس از دانشگاه شریف ، اخذ استاندارد مدیریت کنترل کیفیت ، استاندارد مدیریت شکایت و رضایتمندی مشتری ، استاندارد مدیریت محیط زیست ، داشتن نشان عالی کیفیت ایران ( در بسته بندی و کیفیت ) و حضور چندصد دوره در نمایشگاه های صنعت ساختمان در اقصی نقاط کشور از جمله فعالیتهایی بود که در این چندسال به طول انجامید .

اینک كارخانه نانوپوش در مدتی کوتاه به عنوان یکی از پیشروان صنعت نوین ساختمان و افتخاری بزرگ به عنوان تولید کننده و واردكننده با داشتن سهمی کوچک در صنایع ایران ، ترکیه ، عراق ، آذربایجان ، ارمنستان ، افغانستان با مجموعه های متنوع و بینظیــر از تکنـولوژی روز ، نامـی مطمئــن و قابـل اعـتماد در تامیـن نیازهــای شمــا عزیـزان بـــوده و خواهـد بود.

 

 

 

نام نانو پوش
استانآذربایجان غربی
شهرارومیه
نوع محصول-خدماتچسب
Print
نانو پوش
ارسال شده: شهریور 31, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1204

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر