همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

نانو پوش

نانو پوش


مدیریت کارخانه نانوپوش در مدیریت کارخانه نانوپوش در سال ۱۳۸۶ با اخذ مجوز بهره برداري تصميم به احداث کارخانه ، شروع به فعالیت در زمینه تولید چسب ، عایق ، درزگیر با برند ثبت شده نانوپوش نمود.

این واحد تولیدی از بدو آغاز کار خود به دلیل نزدیک بودن به مرز کشور ترکیه بدون تکیه بر هیچ شرکت تولید کننده و تامین کننده مواد اولیه ایرانی شروع به تامین مواد اولیه خود از کشور آلمان نمود . باور های عمیق این سیستم جهت برطرف کردن ضعفهای موجود در بازار و ممکن ساختن غیرممکن ها و با تکیه بر تجربیات و شناخت ضعفهای مواد آب بندی که گریبان گیر همه بود مهمترین عامل وارد شدن بر این راه پر فراز و نشیب بود . اما فراز و نشیبها قابل توجه نبوده و تمرکز بر روی هدف بلند مدت خود در تولید بهترین محصولات و عرضه آنها با بهترین کیفیت و جذب اعتماد تمامی مشتریان بود .

جلب اعتماد مشتری یکی دیگر از اهداف نانوپوش بود که این امر عامل اصلی در اخذ تمامی استانداردهای ملی و جهانی بود بنابراین :

این موسسه با ثبت برند خود به عنوان نام و علامت تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی ، گواهی تضمین کیفیت محصولات از بیمه آرمان ، دارای عکس نانو مقیاس از دانشگاه خواجه نصیر ، گواهی تایید نانومقیاس از دانشگاه شریف ، اخذ استاندارد مدیریت کنترل کیفیت ، استاندارد مدیریت شکایت و رضایتمندی مشتری ، استاندارد مدیریت محیط زیست ، داشتن نشان عالی کیفیت ایران ( در بسته بندی و کیفیت ) و حضور چندصد دوره در نمایشگاه های صنعت ساختمان در اقصی نقاط کشور از جمله فعالیتهایی بود که در این چندسال به طول انجامید .

اینک كارخانه نانوپوش در مدتی کوتاه به عنوان یکی از پیشروان صنعت نوین ساختمان و افتخاری بزرگ به عنوان تولید کننده و واردكننده با داشتن سهمی کوچک در صنایع ایران ، ترکیه ، عراق ، آذربایجان ، ارمنستان ، افغانستان با مجموعه های متنوع و بینظیــر از تکنـولوژی روز ، نامـی مطمئــن و قابـل اعـتماد در تامیـن نیازهــای شمــا عزیـزان بـــوده و خواهـد بود.

 

 

 

نام نانو پوش
استانآذربایجان غربی
شهرارومیه
نوع محصول-خدماتچسب
Print
نانو پوش
ارسال شده: شهریور 31, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 503

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته