همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

نانو سرامیک

نانو سرامیک

شرکت نانو سرامیک با استفاده از فناوری نانو به انقلابی در محافظت از خودرو رسیده است. با استفاده از این مواد خودروی شما تا 5 سال احتیاجی به پولیش کردن ندارد و همواره خودرویی براق و زیبا دارید، همچنین با این کار از آفتاب سوختگی رنگ جلوگیری می شود و خط و خش هایی که به دلیل شستشوی ناصحیح بر روی خودرو می افتد دیگر اتفاق نمی افتد و نیز خودروی شما آبگریز می گردد که باعث دیرتر کثیف شدن خودرو می شود. همچنین داخل خودرو با مواد مخصوصی نیز پوشش داده می شود که همانند روز اول خودشان می شوند.

شماره تماس:


 66028489-021

همراه: 


09121886471

 

ایمیل: info@persiannanoceramic.com

 

آدرس:دفتر تهران: یادگار امام شمال، بالاتر از خیابان آزادی، خیابان تیموری، نبش کوچه شاداب، پلاک 1، پرشین نانو سرامیک

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام نانو سرامیک
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتمواد نانو در ساختمان,مواد نانو در بتن ,فناوری نانو در صنعت ساخت و ساز,کاربرد نانو در مصالح و تجهیزات ساختمانی,نانو پوشش های ساختمانی,مصالح نانو در ساختمان,کاربرد نانو در ساختمان,کاربرد نانو دذ نمای ساختمان,استفاده از نانو د ر مصالح ساختمانی,نانو بتن,نانو لوله کربنی در بتن,شیشه خودتمیزشونده,بتن هوشمن
Print
ارسال شده: مرداد 9, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 1686

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر