شرکت شیمیایی قوام کار (سهام خاص)

صنایع شیمیایی قوام 

شرکت قوام یکی از پیشگامان صنعت چسب در ایران با بیش از سه دهه فعالیت مستمر در زمینه تولید انواع چسب های صنعتی، رزین وینیل استات، آلکید رزین و رنگ های ساختمانی و صنعتی می باشد.

همزمان با اراده دولت در جهت توسعه صادرات غیر نفتی، استراتژی توسعه این مجموعه نیز بر پایه صادرات استوار گردید و قریب به بیست سال سابقه صادراتی و حضور موثر در بازارهای جهانی و منطقه ای یکی از افتخارات شرکت قوام می باشد.

این مجموعه جهت ایجاد اطمینان در طرف های تجاری و جلب اعتماد مشتریان همواره کیفیت محصولات تولیدی را در نظر داشته و برای تحقق بخشیدن به این مهم، کارخانه دارای واحد تحقیق و توسعه (R&D) و مجهز به آزمایشگاههای تحقیقاتی و کنترل کیفیت با ابزارهای دقیق می باشد. در همین راستا این واحد تولیدی استاندارد ملی ایران و نیز استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 را در جهت تطابق تولیدات با استانداردهای ملی و بین المللی احراز نموده است.

خط مشی شرکت شیمیایی قوام کار تولید کالاهایی می باشد که رضایت مشتریان را به طور کامل برآورده سازد، لذا در چهارچوب انتظارات مشتریان عمل نموده و پیوسته این پیام را که حق با مشتری است در سرلوحه فعالیت های تولیدی و تجاری خود قرار داده است.
 

 

 

 

 

نام شرکت شیمیایی قوام کار
استانتهران
شهرشهریار
نوع محصول-خدماتچسب حرارتی,چسب ساختمانی,چسب سنگ,چسب کاشی,رنگ رزین,مواد نانو,انواع پوشش دهنده های شیمیایی,پوشش دهنده های شیمیایی ساختمانی,قیمت پوشش دهنده های شیمیایی ساختمانی,مزایای پوشش دهنده های شیمیایی,معایب پوشش دهنده های شیمیایی,کاربرد پوشش دهنده های شیمیایی,رنگ و رزین,چسب حرارتی چیست,کاربرد چسب حرارتی,انواع
چاپ

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.