همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

فولاد صنعت بناب

فولاد صنعت بناب

هلدینگ فولادصنعت بناب از چندین شركت بزرگ فولادي شامل كارخانجات ذوب و نورد با هدف فعاليت در زمينه‌هاي گوناگون صنعت فولاد تشكيل شده است.اين مجتمع فعاليت خود را در چندين فاز از اواخر سال 1383 در زميني به مساحت 140هكتار در شهرك صنعتي بناب و با امكانات زير بنائي ايده‌آل اعم از دسترسي به جاده اصلي، خط آهن، نيروگاه ، خطوط انتقال گاز وآب آغاز كرد. مجتمع فولاد صنعت بناب دارای چهار شرکت تابعه بوده و در مجموع دارای هفت خط نورد گرم و دو خط ذوب و ریخته گری فولاد می باشد.انواع ميلگرد آجدار فولادی ، تيرآهن ، نبشي ، ناوداني و مفتول های آلیاژی در خطوط نورد و شمش های فولادی به ابعاد 150*150 و بطول 6 یا 12 متر در خطوط ذوب و ریخته گری فولاد تولید می گردد . لازم به ذکر است دومین خط ذوب و ریخته گری این شرکت که در سال 92 به بهره برداری رسیده است دارای کوره قوس الکتریکی به ظرفیت 50 تن می باشدو در حال حاضر مجتمع فولاد صنعت بناب تنها شرکت دارنده این فن آوری در منطقه شمالغرب کشور می باشد. ظرفيت اسمي این مجتمع توليدي در بخش نورد گرم مقاطع فولادی دو میلیون و پانصد هزار تن و در بخش ذوب و ریخته­ گری هشتصد هزار تن شمش فولادی در سال می­باشد.

شماره تماس:

021-6600035

آدرستهران، چهار راه پارک وی، خیابان فرشته (فیاضی) ساختمان داریوش، طبقه سوم پلاک 50 بلوک B

آدرستبریز، خیابان آزادی، نرسیده به چهارراه آبرسانی، اول مهرگان پنجم، پلاک 33

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.


نام صنعت بناب
استانتهران- تبریز
شهرتهران-تبریز
نوع محصول-خدماتمقاطع فولاد,مرکب فولاد,پروفیل,شمش,نبشی ناودانی,تولیدکنندگان مقاطع فولادی میلگرد,قیمت میلگرد,میلگرد ساده,میلگرد آجدار,فولاد صنعت بناب
Print
ارسال شده: فروردین 16, 1396,
نظرات: 1,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 1298

1 نظر در مطلب "فولاد صنعت بناب" ثبت شده است

0
0
Avatar image

امیر , 1398/03/26 03:47 ب.ظ

خوب وبی نظیر

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر