همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

فن آوران تراز پی ریز

فن آوران تراز پی ریز

مرکز اصلی این شرکت در تهران و دارای کارخانه تولید مصالح نوین ساختمانی  به مساحت 4000 متر مربع در شهرستان لوشان واقع در استان گیلان می باشد. موضوع فعالیت این شرکت تولید و فروش ملات های خشک و نیز استفاده از تکنولوژی های نوین در صنعت ساختمان می باشد. از جمله محصولات تولیدی انواع چسب های کاشی و سنگ، عایق های رطوبتی پایه سیمانی، انواع چسب بلوک های سبک، انواع پلاستر های پایه رزینی و سیمانی نما و.... می باشد. این شرکت بمنظور دستیابی به اهداف پیش بینی شده در صنعت ساختمان به اجرای پروژه های ساختمانی نیز روی آورده است.

شماره تماس : 

 95111188- 021

سایت : betomix.ir

آدرس : خیابان مطهری-نبش قائم مقام فراهانی-پلاک336

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.


نام تراز پی ریز
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتملات خشک,ملات خشک چیست,قیمت ملات خشک,کاربرد ملات خشک ,ویژگی های ملات خشک,مصارف ملات خشک,فروش ملات خشک,تولید ملات خشک ,خرید ملات خشک,مزایای ملات خشک,معایب ملات خشک,مصارف سیمان,میکسر ملات خشک تولیدکنندگان ملات خشک,ترکیبات ملات خشک,ملات نیمه آماده,ملات پیش مخلوط شده,ملات بنایی,انواع ملات خشک,ملات کف س
Print
فن آوران تراز پی ریز
ارسال شده: تیر 25, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: صبوری
تعداد نمایش ها: 810

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته