همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

فنس ایران

فنس ایران 

عرضه اسپیسر و انواع افزودنی بتن،فروش انواع روان کننده بتن،صلیب کاشی روان کننده ضد یخ،فروش اسپیسر های مخصوص فنداسیون . دال . بوتر . تیر . دیوار . سقف و کف و ...دارای بهترین کیفیت و استاندارد های اروپاییاسپیسرهای پلاستیکی بتن از جمله اسپیسرهای ساختمانی می باشند که در صنعت ساختمان کاربرد بالایی دارند. اسپیسر در لغت به معنای فاصله گذار می باشد که عموماً فضای بین میلگرد و قالب را تامین می کند.مزایا:اسپیسر عمری برابر با عمر سازه دارد. صرفه اقتصادی اسپیسر و فاصله گذار بتن مقاومت کامل در برابر مواد قلیایی و اسیدیاجرای بسیار آسان اسپیسر و فاصله گذار بتنارسال سفارش به سراسر ایران.

شماره تماس:

02155511555

شماره همراه:

09125075339

ایمیل:pedramseo3@gmail.com

آدرس:آهن مکان - فاز 4 مرکزی - پ983

جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست

نام فنس ایران
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتعرضه اسپیسر و انواع افزودنی بتن،فروش انواع روان کننده بتن،صلیب کاشی روان کننده ضد یخ،فروش اسپیسر های مخصوص فنداسیون . دال . بوتر . تیر . دیوار . سقف و کف و ...
Print
ارسال شده: شهریور 17, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 315

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته