همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

فربت


شركت فربت


شركت فربت در سال 1346 فعاليت خود را با هدف توليد بتن آماده ، شن و ماسهدانه بندي شده ، تيرچه پيش تنيده – پيش ساخته ، انواع بلوك سقفي ، ديواري و قطعات پيش ساخته بتني آغاز نمود . كليه فعاليت ها و محصولات توليدي اين شركت با اعتقاد به خط مشي كيفيت ومحيط زيست و مطابق با مقررات و آئين نامه هاي ساختماني صورت پذيرفته و به همين دليل اين شركت جزو اولين شركت هاي توليدي بوده است كه با فراهم نمودن امكانات و شرايط لازم موفق به دريافت گواهينامه استاندارد از مؤسسه استاندارد وتحقيقات صنعتي در زمينه توليد بتن آماده استاندارد تا رده مقاومتيC30،بلوك سيماني سبك غير باربر و همچنين سنگدانه هاي ريز (‌ماسه طبيعي ) و سنگدانه هاي درشت(‌شن شكسته ) شده است . اين شركت با اعتقاد به بزرگترين سرمايه خود كه همان كاركنان متعهد و متخصصمي باشندمي كوشد تا با اتكا بر فن آوري هاي نوين توليد و نيز بهره گيري ازماشين آلات و تجهيزات جديد توليدي ،خدمات و محصولاتي را به بازار عرضه نمايد كه ضمن بر آورده نمودن نياز بخش ساختماني و عمراني در سازندگي كشور نيز نقش مؤثري داشته باشد . شركت فربت با بهره بردن از آزمايشگاه مجهز كنترل كيفيت براي مواد اوليه و محصولات و همچنين اخذ گواهينامه هايISO 9001 : 2008وISO 14001 : 2004همواره تلاش ميكند از طريق بهبود مستمر كيفيت در كليه بخش ها ، فعاليت ها و خدمات ، نگاه مشتري مدارانه خود را با افزايش مشتريان راضي و وفادار در صنعت توليد بتن و فرآورده هاي بتني اثبات و تحقق بخشد.

شماره تماس:

021-66406496

021-66401253

021-66253664

تلفکس:

021-66406498

021-66271562

 آدرس:

 دفتر فروش: خيابان بزرگمهر، بين فلسطين و صبا، شماره 20، طبقه چهارم

 کارخانه: کيلومتر 6جاده قديم کرج(بزرگراه فتح)،بعد از پل کن،خيابان فربت

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

نام فربت
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتقطعات بتنی پیش ساخته سبک,انواع قطعات پیش ساخته بتنی,قیمت قطعات پیش ساخته ساختمانی,فروش قطعات پیش ساخته بتنی,خرید قطعات پیش ساخته بتنی,قطعات پیش,ساخته,فربت
Print
ارسال شده: اردیبهشت 12, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: سید آذربرا
تعداد نمایش ها: 936

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته