همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
3.3

فراهانی

فراهانی

بسیار مفتخریم که بیش از یک دهه در راه پیشرفت این هنر کوشیده ایم و تمام سعی ما در راه بهبود کیفیت ، تنوع و نوآوری این صنعت بوده است .همانطور که از نام آن پیداست مواد تشکیل دهنده آن سنگ ریزه های رنگی می باشد که در طبیعت یافت می شود . برش سنگ ، کنار هم چیدن و چسباندن سنگهای رنگی برای آفریدن طرح و نقش با ابزار برش و سایش را معرق روی سنگ می گویند . نقشهای مورد استفاده در معرق سنگ شامل نقشهای سنتی ، اسلیمی – ختایی و حتی نوشته ها و طرحهای متنوع دیگر می شود . در معرق سنگ از انواع سنگهای مرمریت ، تراورتن و تا حدودی شبه گرانیت استفاده می شود و کاربرد آن در مجتمع ها مسکونی ، تجاری ، لابیها ، کف کابین آسانسور است.


شماره تماس:

021-33897035

تلفکس:

021-33890836

همراه:

 09121015679

ایمیل: ali.farzam83@yahoo.com

آدرس: تهران ، بزرگراه بعثت ، ضلع جنوب غربی چهار راه شهر زاد ، پلاک 36

جهت ارائه خدمات بهترلطفادر هنگام تماس اعلام نماییدکه تکنوساخت معرف شماست.
نام فراهانی
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسنگ
Print
فراهانی
ارسال شده: مهر 1, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 991

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر