همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

عمران سوله

عمران سوله

شرکت عمران سوله در سال 1365 با هدف گسترش فعالیت های تخصصی در اجرای ابنیه و ساخت انواع سازه های صنعتی شامل سوله، پل های فلزی، انواع اسکلت فلزی و سایر محصولات فلزی، تاسیس و به شماره 59493 به ثبت رسید. شرکت عمران سوله در طی بیش از 25 سال فعالیت مستمر در زمینه های فوق با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب و نیز تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته، توانسته است گامهای مهمی را در جهت رسیدن به استانداردهای مطلوب مهندسی برداشته و مصمم به ادامه این مسیر تا دستیابی به اهداف عالی تعیین شده در خط مشی کیفی و اجرایی شرکت می باشد این شرکت در سال 1381 موفق به اخذ گواهینامه رتبه بندی سازمان برنامه و بودجه سابق با رتبه 5 ابنیه گردید و پس از آن در سال 1390 موفق به اخذ رتبه یک ابنیه جدید گردید و قابل ذکر است هم اکنون در حال به روز رسانی رتبه یک تاسیسات در سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری می باشد. این شرکت در سال 1380 به توسعه دپارتمان ابنیه اقدام و در این مدت همانطور که در رزومه یادآوری شده اقدام به ساخت برج های نیاوران، الهیه، آزادی و قیطریه نمود و متعاقباً در سال 1388، پروژه 1000واحدی مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد را شروع نمود.

شماره تماس:

 66034850 (14 خط)

 تلفکس:

 66048043

آدرس:تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان جیحون ، شماره 364

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام عمران سوله
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسوله,سوله سازی,سوله چیست,اجرای سوله,معرفی اجزای سوله ,ارتفاع سوله,ارتفاع استاندارد سوله,پرلین و کاربرد آن در سوله سگراد,خریدوفروش سوله,قیمت سوله,ساختار سوله,تولید سوله,تولیدکنندگان سوله,انواع سوله,کاربردهای سوله,مزایاومعایب سوله,عمران سوله
Print
ارسال شده: مرداد 18, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 2147

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر