همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

عمران سوله

عمران سوله

شرکت عمران سوله در سال 1365 با هدف گسترش فعالیت های تخصصی در اجرای ابنیه و ساخت انواع سازه های صنعتی شامل سوله، پل های فلزی، انواع اسکلت فلزی و سایر محصولات فلزی، تاسیس و به شماره 59493 به ثبت رسید. شرکت عمران سوله در طی بیش از 25 سال فعالیت مستمر در زمینه های فوق با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب و نیز تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته، توانسته است گامهای مهمی را در جهت رسیدن به استانداردهای مطلوب مهندسی برداشته و مصمم به ادامه این مسیر تا دستیابی به اهداف عالی تعیین شده در خط مشی کیفی و اجرایی شرکت می باشد این شرکت در سال 1381 موفق به اخذ گواهینامه رتبه بندی سازمان برنامه و بودجه سابق با رتبه 5 ابنیه گردید و پس از آن در سال 1390 موفق به اخذ رتبه یک ابنیه جدید گردید و قابل ذکر است هم اکنون در حال به روز رسانی رتبه یک تاسیسات در سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری می باشد. این شرکت در سال 1380 به توسعه دپارتمان ابنیه اقدام و در این مدت همانطور که در رزومه یادآوری شده اقدام به ساخت برج های نیاوران، الهیه، آزادی و قیطریه نمود و متعاقباً در سال 1388، پروژه 1000واحدی مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد را شروع نمود.

شماره تماس:

 66034850 (14 خط)

 تلفکس:

 66048043

آدرس:تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان جیحون ، شماره 364

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست

نام عمران سوله
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتسوله,سوله سازی,سوله چیست,اجرای سوله,معرفی اجزای سوله ,ارتفاع سوله,ارتفاع استاندارد سوله,پرلین و کاربرد آن در سوله سگراد,خریدوفروش سوله,قیمت سوله,ساختار سوله,تولید سوله,تولیدکنندگان سوله,انواع سوله,کاربردهای سوله,مزایاومعایب سوله,عمران سوله
Print
ارسال شده: مرداد 18, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 1379

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته