همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

طرح پردازان گاتا ایرانیان

طرح پردازان گاتا ایرانیان

اتا یکی از فعالترین شرکت های طراحی و اجرای کشور، اینک در آستانه‌ی دهمین سال فعالیت، با گستره‌ای از خدمات متنوع برای تمام اقشار جامعه، برای مشتریان خود « دقت و کیفیت » را تداعی می‌کند. «کیفیت بالا»، «ضمانت بهترین قیمت» و «سرعت در انجام پروژه» سه اصل اولیه است که گاتا  از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در خدمات به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است. 

شماره تماس :

11 02 74 021-65

تلفکس :

12 02 74 021-65 

ایمیل:info@gata-group.com

آدرس:

دفتر تهران : تهران - صفا دشت - شهرک صنعتی صفادشت - خیابان امیر آباد - خیابان آبان - پلاک 20

شعبه کرج : کرج - جهانشهر - خیابان کسری - کوچه رازقی - پلاک 40 -واحد 1

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.

 

نام طرح پردازان گاتا ایرانیان
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتجدول میلگرد تیرچه بتنی, روش ساخت تیرچه بتنی, ساخت تیرچه فلزی, وزن تیرچه فلزی, قیمت روز تیرچه فلزی, تیرچه فلزی چیست, تیرچه فلزی کرومیت, روش ساخت تیرچه فلزی, وزن تیرچه کرومیت, کرومیت فلزی, فلزی کرومیت, فروش تیرچه فلزی, تولید کننده تیرچه فلزی, موارد کاربرد تیرچه فلزی, ویژگی های تیرچه فلزی, مزایا و معای
Print
ارسال شده: شهریور 8, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: sara
تعداد نمایش ها: 804

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته