همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

صنعتگران مهر

صنعتگران مهر

گروه تولیدی صنعتگران مهربا بیش از بیست سال سابقه تولید در زمینه انواع قالب فلزی بتن , جک های سقفی , داربست های مدولار و اتصالات قالب بتن از معتبرترین و به نام ترین فعالان این صنعت در ایران می باشد و در سال های فعالیت خود توانسته است دوشادوش پیمانکاران و مهندسان صنعت ساختمان محصولاتی با کیفیت مناسب تولید و روانه بازار نماید . صنعتگران مهر با توسعه کاری خود و بر اساس نیاز مشتری واحد طراحی خود را افتتاح نمود و هم اکنون قادر به طراحی و مشاوره انواع قالب های خاص بتنی می باشد .

تلفکس:

 33365423(025)

شماره همراه:

09123534612

ایمیل:info@sanatgaran-mehr.com

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست. 


نام صنعتگران مهر
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتطراحی و مشاوره سیستم های قالب بندی بتن - تولید داربست های مدولار مثلثی و چکشی - تولید جک سقفی در اندازه های مختلف - تولید قالب های مدولار استاندارد بتن - تولید کلیه ملزومات قالب بندی بتن - تولید قالب های خاص بتنی
Print

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته