همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

صنایع پرده خوش سایه

صنایع پرده خوش سایه

 

 

کارخانه خوش سایه در سال 1347 تاسیس شده است.از سال 1347 تا 1367 مشغول به تولید پرده کرکره عمودی بوده است . از سال 1367 تا 1378 در تولید نوارپرده عمومی و لوردراپه بوده است و از سال 1378 تا به امروز به تولید پرده کرکره فلزی اشتغال دارد و از سال 1385 شروع به تولید و مونتاژ پرده های مدرن زبرا و کرکره چوبی نموده است.کارخانه خوش سایه تنها تولیدکننده اسلت ، پروفیل و آلومینیوم کرکره فلزی در خاور میانه می باشد. و از این رو محصولات تولیدی خود را به کشورهایی از قبیل ترکیه - عراق - آذربایجان - ارمنستان - ترکمنستان - قزاقستان و . . . . صادر می نماید.
تمامی پارچه های مورد استفاده در کارخانه خوش سایه تولید کشور ترکیه(شرکت بریلنت) می باشد. شرکت بریلنت یکی از بزرگترین و معروفترین برندهای کشور ترکیه می باشد که تنها نماینذه رسمی و انحصاری فروش آن در ایران کارخانه خوش سایه تبریز می باشد.تمامی قطعات مورد استفاده برای مونتاژ پرده ها اعم از کانال - گیربکس - موتور و . . . در پرده کرکره های چوبی و فلزی تایوانی و در پرده های مدرن زبرا ترک می باشد.
مونتاژ تمامی محصولات کارخانه خوش سایه به صورت فول اتوماتیک می باشد.تمامی برش پارچه ها ، تولید اسلت ، پروفیل و . . . با دستگاههای دیجیتال مدرن طراحی شده و پیاده سازی می شود.به همین دلیل وجود خطا در تولید محصولات خوش سایه تقریبا نزدیک به صفر است. از این رو کارخانه خوش سایه به کیفیت محصولات خود اطمینان داشته و آن را تحت پوشش خود قرار می دهد. و تمام سعی خود را به کار می گیرد تا اعتماد لازم را جهت خرید به مشتری ارائه نماید.
محصولاتی که در کارخانه خوش سایه به تولید می رسند:
پرده کرکره چوبی ، پرده کرکره فلزی ، پرده های زبرا ، پرده های دومکانیزم(شب و روز) ، پرده های پلیسه
این ها دسته بندی کلی محصولات است که هر کدام دارای بیش از 3000 طرح و رنگ است.علاوه بر این ها چاپ تصاویر بر روی شید ، کرکره چوبی ، کرکره فلزی ، پرده پلیسه و پرده های زبرا نیز قابل انجام است. مانند: آسمان مجازی ، تصاویر طبیعت ، تصاویر اشخاص ، تصاویر مکان ها و هر چیزی که امکان چاپ داشته باشد.بزودی کاغذ دیواری و پوسترهای کاغذدیواری هم به خط تولید اضافه خواهد شد.
کارخانه خوش سایه تبریز از توانایی و مهارت حدود 100 نیروی متخصص بهره مند است.دارای 4 کارگاه تولید پارچه، تولید اسلت و پروفیل ، مونتاژ زبرا و پرده های پلیسه دومکانیزم و مونتاژ کرکره چوبی و فلزی می باشد. در ضمن showroom این مجموعه نمایش دهنده محصولات خوش سایه می باشد که نمایانگر جلوه خاصی از هنر و کیفیت می باشد.
شماره تماس:

دفتر تبریز:

041-35512792

آدرس:

دفتر تبریز:

تبریز ،خیابان خیام ، روبروی قنادی دقیق ، مجتمع صنعتی شهریار ، خوش سایه تبریز

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام صنایع پرده خوش سایه
استانآذربایجان شرقی
شهرتبریز
نوع محصول-خدماتانواع پرده
Print
صنایع پرده خوش سایه
ارسال شده: دی 29, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 997

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته