همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

صنایع پرده خوش سایه

صنایع پرده خوش سایه

 

 

کارخانه خوش سایه در سال 1347 تاسیس شده است.از سال 1347 تا 1367 مشغول به تولید پرده کرکره عمودی بوده است . از سال 1367 تا 1378 در تولید نوارپرده عمومی و لوردراپه بوده است و از سال 1378 تا به امروز به تولید پرده کرکره فلزی اشتغال دارد و از سال 1385 شروع به تولید و مونتاژ پرده های مدرن زبرا و کرکره چوبی نموده است.کارخانه خوش سایه تنها تولیدکننده اسلت ، پروفیل و آلومینیوم کرکره فلزی در خاور میانه می باشد. و از این رو محصولات تولیدی خود را به کشورهایی از قبیل ترکیه - عراق - آذربایجان - ارمنستان - ترکمنستان - قزاقستان و . . . . صادر می نماید.
تمامی پارچه های مورد استفاده در کارخانه خوش سایه تولید کشور ترکیه(شرکت بریلنت) می باشد. شرکت بریلنت یکی از بزرگترین و معروفترین برندهای کشور ترکیه می باشد که تنها نماینذه رسمی و انحصاری فروش آن در ایران کارخانه خوش سایه تبریز می باشد.تمامی قطعات مورد استفاده برای مونتاژ پرده ها اعم از کانال - گیربکس - موتور و . . . در پرده کرکره های چوبی و فلزی تایوانی و در پرده های مدرن زبرا ترک می باشد.
مونتاژ تمامی محصولات کارخانه خوش سایه به صورت فول اتوماتیک می باشد.تمامی برش پارچه ها ، تولید اسلت ، پروفیل و . . . با دستگاههای دیجیتال مدرن طراحی شده و پیاده سازی می شود.به همین دلیل وجود خطا در تولید محصولات خوش سایه تقریبا نزدیک به صفر است. از این رو کارخانه خوش سایه به کیفیت محصولات خود اطمینان داشته و آن را تحت پوشش خود قرار می دهد. و تمام سعی خود را به کار می گیرد تا اعتماد لازم را جهت خرید به مشتری ارائه نماید.
محصولاتی که در کارخانه خوش سایه به تولید می رسند:
پرده کرکره چوبی ، پرده کرکره فلزی ، پرده های زبرا ، پرده های دومکانیزم(شب و روز) ، پرده های پلیسه
این ها دسته بندی کلی محصولات است که هر کدام دارای بیش از 3000 طرح و رنگ است.علاوه بر این ها چاپ تصاویر بر روی شید ، کرکره چوبی ، کرکره فلزی ، پرده پلیسه و پرده های زبرا نیز قابل انجام است. مانند: آسمان مجازی ، تصاویر طبیعت ، تصاویر اشخاص ، تصاویر مکان ها و هر چیزی که امکان چاپ داشته باشد.بزودی کاغذ دیواری و پوسترهای کاغذدیواری هم به خط تولید اضافه خواهد شد.
کارخانه خوش سایه تبریز از توانایی و مهارت حدود 100 نیروی متخصص بهره مند است.دارای 4 کارگاه تولید پارچه، تولید اسلت و پروفیل ، مونتاژ زبرا و پرده های پلیسه دومکانیزم و مونتاژ کرکره چوبی و فلزی می باشد. در ضمن showroom این مجموعه نمایش دهنده محصولات خوش سایه می باشد که نمایانگر جلوه خاصی از هنر و کیفیت می باشد.
شماره تماس:

دفتر تبریز:

041-35512792

آدرس:

دفتر تبریز:

تبریز ،خیابان خیام ، روبروی قنادی دقیق ، مجتمع صنعتی شهریار ، خوش سایه تبریز

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام صنایع پرده خوش سایه
استانآذربایجان شرقی
شهرتبریز
نوع محصول-خدماتانواع پرده
Print
صنایع پرده خوش سایه
ارسال شده: دی 29, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1833

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر