همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت گیتی آسا

شرکت گیتی آسا


 

شرکت تولیدی صنعتی گیتی آسا فعالیت خود را سال 1364 در استان اصفهان آغاز نموده و هم اکنون بعنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید رنگ و پوشش های صنعتی و صنعتی خاص فعالیت مینماید.این شرکت با کنترل تولیدات و نظارت دقیق و تطابق محصول با استاندارد های ملی ، جهت 9 گروه ازمحصولات خود مفتخر به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران گردیده . شرکت گیتی آسا به دلیل اثبات شایستگی های خود در امر تحقیقات، در سال 1375 افتخار اخذ پروانه واحدتحقیق وتوسعه را ازوزارت صنایع کسب نموده و با توجه به رعایت کیفیت درکلیه فرآیندهای خود، درسال 1378موفق به دریافت گواهینامه ISO9002  و در سال 1397 موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 شد. نظر به نیاز صنایع کشور در خصوص ارائه تولیدات با فن آوریهای خاص و نیز با هدف بومی سازی تکنولوژی روز دنیا به منظور تامین صد درصدی نیازهای صنعت نفت،گاز ،پتروشیمی و بخش انرژی کشور ، شرکت گیتی آسا از سال 1383 در زمینه تولید رنگهای تخصصی و رنگهای ورق رنگی پلی استر و PVDF تحت لیسانس کمپانی KCC  کره جنوبی فعالیت می نماید.

شماره تماس:

031-33802331

031-33802497

فکس:

031-33802350

آدرس:

اصفهان - کیلومتر 5 بزرگراه آزادگان - مقابل پالایشگاه - خیلبان 23


جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام شرکت گیتی آسا
استاناصفهان
شهراصفهان
نوع محصول-خدماتتولید کننده رنگ های صنعتی و تخصصی
Print
ارسال شده: اردیبهشت 18, 1398,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 211

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته