همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت پایا بن شرق

شرکت پایا بن شرق 

شرکت پایا بن شرق با بهره گیری از امکانات نرم افزاری و دانش فنی گروه واحد تحقیق و توسعه و ازمایشگاه همکار اداره استاندارد شرکت بنیان بتن، تولید کندگان داخلی و خارجی محصولات مختلف را رصد کرده و پس از آزمایشات بیشمار و با همکاری شرکت های معتبر سازنده مواد افزودنی اقدام به طراحی مواد افزودنی سازگار با مصالح مختلف بومی تولید بتن در پروژه های مختلف و محیط ساخت و مصرف بتن نموده است. 

شماره تماس: 

051-36223000

همراه: 

09155150602

09153044208

ایمیل: info@payabonco.com

آدرس: مشهد- بزرگراه آسیایی- نبش بزرگراه میثاق- ساختمان بنیان بتن- طبقه اول- شرکت پایا بن شرق 

لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که شما را در تکنوساخت دیده ایم. 


نام شرکت پایا بن شرق
استانخراسان رضوی
شهرمشهد
نوع محصول-خدماتFRP چیست,انواعFRP,انواع محصولات FRP,قیمت انواعFRP,انواع ورق های FRP,محصولات مقاوم سازی,الیاف FRP,انواع الیاف FRP,میله های کامپوزیتی,ورقه های کامپوزیتی,کامپوزیت های FRP,میلگردهای کامپوزیتی,مواد FRP,کاربرد FRP,فروش ورقهای FRP,تولیدکنندگان FRPمیلگرد FRP,شرکت پایا بن شرق
Print
ارسال شده: اردیبهشت 9, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: techno07
تعداد نمایش ها: 491

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته