همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت هنزا

شرکت هنزا


شرکت دانش بنیان گام آبی فردا (سهامی خاص) طراح و تولید کننده مصالح نوین ساختمانی از سال 1382 در تهران ثبت و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با انجام بیش از دویست هزار متر مربع فضای تخصصی عمرانی، پیش از سال 1389 سابقه درخشانی در این زمینه کسب نموده است.

این شرکت با داشتن واحد تحقیق و توسعه (R&D) فعالیت های قابل توجهی با همکاری مرکز تحقیقات مسکن و راه و شهرسازی، مرکز پژوهش های علمی، صنعتی ایران واقع در مرکز رشد،سازمان بهینه سازی سوخت و انرژی، پژوهشکده پلیمر و پتروشیمی ایران آزمایشگاه متالوژی رازی و آزمایشگاه های همکار سازمان استاندارد ایران صورت داده است.


هنزا , بتن اکسپوز , جی اف آر سی , جی آر سی
سنگ دکوراتیو


سنگ های دکوراتیو هنزا از جمله محصولات نوین ساختمانی می باشد که متشکل از خرده سنگ، رنگدانه های معدنی و سایر مواد معدنی به کار گرفته شده در طبیعت می باشد.

این سنگ ها را می توان به این دلیل جزو خانواده محصولات سبز نامید که  استفاده روز افزون از محصولات این خانواده باعث جلوگیری قابل توجهی از تخریب منابع طبیعی از جمله کوه ها می باشد.

  1. تنوع در طرح و نقوش برجسته همچون طرح های صیق، چرمی، بادبر، چوب و …
  2. متنوع در رنگ (بیش از ۵۰ کد رنگ) همچون رنگ های رگه دار، ساده
  3. امکان ساختن رنگ های جدید و پیشنهادی
  4. کاهش صدمات ناشی از آوار بدلیل سبکی وزن
  5. طول عمر بالا
  6. کاهش هزینه تمام شده ساخت و ساز

 

بتن اکسپوز

مزایای انتخاب بتن اکسپوز هنزا (PEC) نسبت به سایرین :

پیاده سازی سلایق در طرح و نقش

قابلیت اجرا در ابعاد و اندازه های مطابق پروژه

سرعت اجرای بالا

طول عمر بالا

قابلیت نصب با ملات های چسباننده و یا اتصال خشک

امکان اجرا در تمام فصول

ویژگی های بتن اکسپوز پیش ساخته:

تولید تحت کنترل در محیط صنعتی با رعایت استانداردهای مرتبط از جمله طرح اختلاط، عمل آوری،حذف عوامل فساد بتن و …

مسلح به شبکه های فلزیسنگ های هنزا ماهیتا از زمین نشأت می گیرد ولی با استفاده از فن آوری های نوین امکان این وجود دارد که در طراح ها و رنگ های متنوعی تولید شود که این امکان را به ما میدهد با توجه به محیط و طراحی که برای فضای مورد نظر خود انجام داده ایم سنگ مورد نظر خود را انتخاب کنیم.


شماره تماس:

021-22825078

021-22825079

021-22825080


ایمیل: info@henza.net


وبسایت:http://www.henza.net/


آدرس:

(دفترمرکزی):تهران، نیاوران، ضلع شمالی کاخ نیاوران، خیابان پورابتهاج، پلاک ۳۶۰، واحد ۷


(کارخانه): تهران، اشتهارد،شهرک صنعتی کوثر، پنجم شرقی، پلاک ۱۴


جهت ارائه خدمات بهتر، لطفاً درهنگام تماس،اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست.

نام شرکت هنزا
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتشرکت هنزا,بتن ریزی بتن اکسپوز ,بتن آرمه ,بتن مگر, قیمت بتن آماده ,موزاییک واش بتن ,آزمایش بتن ,انواع بتن , کاربرد بتن, بتن شاتکریت ,بتن کن ,بتن آماده ,قیمت بتن واش بتن, انوع قالب بتن ,ویبراتور بتن ,انواع ویبراتور بتن ,بتن استحکامی ,تایل بتنی ,بتن اکسپوز نما, بتن اکسپوز, سقف تولیدکننده بتن
Print
ارسال شده: اردیبهشت 24, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 3196

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر