همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت نیکا سازه

شرکت نیکا سازه

 

شرکت نیکا سازه در سال ۱۳۸۱ برای اولین بار با همکاری انجمن CSSBI کانادا دانش سازه های سرد نورد شده LSF  را در ایران بنا نهاد و از این حیث شرکت نیکا سازه اولین بنیان گذار وتولید کننده سازه LSF  در ایران و خاورمیانه است. نیکا سازه ۲ سال بعد یعنی در سال ۱۳۸۲ کارخانه رولفورم خود را راه اندازی کرد و تا سال ۱۳۸۵ بیش از ۱۵۰ پروژه را به سرانجام رسانید. در سال ۱۳۸۸ شرکت نیکا سازه تبدیل به یک شرکت دانش بنیان گردید و با جذب بیش از ۲۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف و دانشگاه های تراز اول تبدیل به یک شرکت صنعتی تولیدی و فنی و مهندسی با دانش بالا گردید. نیکا سازه در سال ۱۳۹۰ با تصمیم هیت مدیره بزرگترین کارخانه تولید سازه LSF  و CFS ایران را با ۳ خط تولید و با دستگاه های F450 فریم کد و X5 پیناکلز افتتاح کرد و در سال بعد تولید پشم سنگ را نیز با برند خود آغاز کرد.شماره تماس:

09359766608

شماره همراه:

09359766608

آدرس: 

تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، ساختمان سرو

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام شرکت نیکا سازه
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتتولیدکننده و مجری سازه های پیش ساخته LSF
Print
ارسال شده: دی 5, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1977

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر