همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت مهندسی بهسازان

 شـرکت مهندسی بهسـازان به عنوان یکی از نخستین شـرکت های مهندسی در زمینه طرح ، نظارت و تامین سیستم های سازه ای دال مجوف با قالبهای ماندگار در ایران می باشد.

این مجموعه پس از طی حدوداً 4 سال از فعالیت خود در زمینه دال های مجوف با قالب های ماندگار و بررسی عملکرد فنی و اجرایی انواع حجم های ماندگار موجود در دال های مجوف بتنی به لحاظ جنس ، ابعاد و شکل آن ، اقدام به طراحی و تولید قالب های ماندگار بهسازان با نام تجاری کانتـراس نـمود .

هدف از طراحی و تولید این قالب بر طرف نـمودن کلیه مشکلات فنی و اجرایی موجود در برخی از انواع حجم های ماندگار در بازار از قبیل شکستگی ، ورود بتـن به داخل قالب و ... و نیز بهینه سازی مصالح مصـرفی و بار مرده در دال های مجوف بوده است.

شماره تماس:  

021-22403957

تلفکس:

 021-22403957

ایمیل:info@contruss.com

آدرس:تهران-خیابان ولیعصر-خیابان زعفرانیه(شهید فلاحی)-خیابان پسیان-کوی شارستان ششم-پلاک 35-طبقه 2

نام بهسـازان
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتیوبوت سقف,یوبوت چیست,سیستم یوبوت,سازه یوبوت سیستم دال دو طرفه,U-BOOT, دال دوطرفه مجوف,بلوک پلی استایرن,بلوک پلاستیکی,سقف مجوف یوبوت,دال مجوف,فروش یوبوت,خرید یوبوت,قیمت یوبوت,کاربرد یوبوت,سازه یوبوت,دال مجوف دوپوش,سقف های سازه ای,قالب های مکعبی,طراحی سقف یوبوت,مشکلات سقف یوبوت,شرکت مهندسی بهسازان
Print
ارسال شده: شهریور 25, 1396,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1337

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته