همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت مقاوم سازان پایون

شرکت مقاوم سازان پایون


شرکت مقاوم سازان پایون شرکتی ساختمانی است که به صورت تخصصی در زمینه طراحی و اجرای مقاوم سازی و ترمیم سازه ها در برابر زلزله، افزایش بار، تغییر کاربری، شرایط مخرب آب و هوایی، خوردگی، حملات تروریستی و دیگر مشکلات سازه ای فعال می باشد. این شرکت در سال 1384 توسط مهندسین متخصص و مجرب تأسیس شده و از آن زمان همواره با تحقیق و توسعه، ارتقاء دانش، آموزش پرسنل و تکمیل ماشین آلات و تجهیزات، به دنبال پاسخگویی به نیاز مشتریان خود با بالاترین کیفیت بوده است. ارائه راه حل های منحصر به فرد در موارد پیچیده و همچنین بهینه از لحاظ اقتصادی و زمانی از خصوصیات بارز این شرکت می باشد. ازسوابق این شرکت می توان به اجرای بیش از 150 پروژه در زمینه ساختمان، سازه های صنعتی و زیرساخت ها همچون بیمارستان، پالایشگاه، پل، مدارس، دانشگاه، سازه های دریایی و غیره اشاره نمود. پایون همچنین به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات ژئوتکنیکی شامل پایدارسازی گود، تثبیت خاک و اجرای میکروپایل مطرح می باشد. این شرکت همچنین به صورت فوق تخصصی در زمینه شاقـول نمودن ساختمانهایی که دچار نشست نامتقارن شده اند شناخته شده است. یکی از سیاستهای ما در شرکت پایون، خلق روشهای نوین در صنعت ساختمان و پیروی از روشهای مدرن تحویل پروژه می باشد. تلاشهای فوق به ابداع روشهایی منحصر به فرد در این صنعت منجر شده و همین موضوع اساس رشد سریع این شرکت و تبدیل آن از یک پیمانکار کوچک به شرکتی شناخته شده در سطح بین الملل می باشد.

شماره تماس:

021-22039083-5

فکس:

021-22039082

وبسایت:www.payon-group.com

ایمیل:info@payon-group.com

آدرس:

تهران، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا)، خیابان ناهید غربی، پلاک ۱۲، طبقه دوم شمالی

جهت ارائه خدمات بهتر،لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید تکنوساخت معرف شماست.

تهران، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا)، خیابان ناهید غربی، پلاک ۱۲، طبقه دوم شمالی
شماره تماس ۰۲۱-۲۲۰۳۹۰۸۳-۵
شماره فکس ۰۲۱-۲۲۰۳۹۰۸۲
ایمیل info@payon-group.com
نام شرکت مقاوم سازان پایون
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتشرکت مقاوم سازان پایون,مقاوم سازی ساختمان, مقاوم سازی ساختمان قدیمی, مقاوم سازی ستون بتنی, مقاوم سازی دیوار حمال ,مقاوم سازی سازه بتنی, مقاوم سازی و استحکامات, انواع روش های مقاوم سازی, مقاوم سازی دیوار, مقاوم سازی پی, مقاوم سازی ستون ,انکر بولت, چسب کاشت میلگرد ,frp,مقاوم سازی سازه های بتنی ,مقاوم
Print
ارسال شده: اردیبهشت 28, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 1385

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر