همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت صام آلومینیوم

شرکت صام آلومینیوم

 

 

این مجموعه در سال ۱۳۸۹ در تهران شهرک صنعتی چهاردانگه فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه تولید و عرضه پروفیل های آلومینیومی و یراق آلات مربوط آغاز کرد .
این شرکت در سالیان گذشته توانست تجربیات زیادی را در زمینه انواع مقاطع آلومینیومی کسب نماید که این تجربیات در اصناف مختلف مانند پروفیل های میزهای ال سی دی و متعلقات آن و پروفیل های مربوط به کابینت و دکوراسیون داخلی و یراق آلات متعلق به کابینت گذراند و مدتی را در زمینه تولیدات دستگیره های آلومینیومی پشت سر گذاشت و به مرور زمان و گذر از فراز و نشیب های فراوان و کسب تجربه های تلخ و شیرین بسیار موفق شد پس از ۳ سال در شهرک صنعتی چهاردانگه و مدتی دایر کردن دفتر در میدان حسن آباد تهران کار را گسترش دهد.
در سال ۹۳ اقدام به احداث کارخانه در شهرک صنعتی شمس آباد کرد و توانست این فرایند را با موفقیت پشت سر بگذارد.
ساخت بلند ترین کوره رنگ و توانایی انجام رنگ آمیزی پروفیل های آلومینیومی در ابعاد ۸/۵۰ افتخاری بود که توانستیم در مساحتی به طول ۲۵۰۰ متر انجام دهد.
در چند سال اخیر با مشورت کارشناسان و متخصصان و صاحب نظران در زمینه آلومینیوم برای رفع معایب و نقائص توانست به نقطه مطلوبی برسد و هم اینک با ظرفیت متوسط تولید روزانه ۴ تن پاسخگو می باشد.

شماره تماس:

۵۶۲۳۵۶۸۶ – ۰۲۱

فکس:

۵۶۲۳۵۶۸۶ – ۰۲۱

آدرس:

اتوبان قم-تهران،‌بعد از فرودگاه امام، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نگارستان،‌ خیابان فروردین جنوبی، پلاک ۲۳

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام شرکت صام آلومینیوم
استانتهران
شهرشمس آباد
نوع محصول-خدماتتولید و عرضه پروفیل های آلومینیومی و یراق آلات
Print
ارسال شده: بهمن 1, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 890

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر