همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت زیبا رنگ

شرکت زیبا رنگ شهریار
شرکت تولیدی و شیمیایی زیبارنگ شهریار دارای مجوز از ادره کل صنایع استان تهران و به شماره ثبت ۱۱۴۲ در سال ۱۳۷۵ تاسیس گردیده است. این شرکت از بدو تاسیس با گروهی از مهندسین با تجربه و نیروی انسانی کارآمد و با بهره‌گیری از آزمایشگاههای مجهز به کنترل کیفی و با ماشین‌آلات مدرن رنگ‌سازی و با برخورداری از تکنولوژی و فرمولاسیون برتر و با بهره‌گیری از راه‌کارهای مختلف و مدرن، پژوهش گسترده‌ای به روی رنگهای اپوکسی، پلی‌یورتان، دریایی، کلورکائوچو، سیلکونی، کوره‌ای، اکرلیک، پلی‌استر، لاک‌های نیتروسلولزی مخصوص چوب و مخصوص خودرو، رنگهای ضدحریق (نسوز)، ترافیک، الکیدی ، وینیلی، بیتومنی، اتومبیلی ، آسترهای ضدخوردگی و اپوکسی کف در دستور کار این شرکت بوده است.
به‌طور کلی تولید پوشش برای تمامی سطوح فلزی، گالوانیزه، آلومینیوم، بتون، مس، آلیاژها، چوب از فعالیت عمده این شرکت می‌باشد. این شرکت طبق سفارش و استانداردهای لازم درخواستی تولید خود را با کیفیت بالا و در اختیار قطبهای صنعتی، سازمان‌های دولتی، پیمانکاران و مهندسین مشاور قرار می‌دهد. ضمناً این شرکت آماده ارائه مشاوره فنی در خصوص پیشنهاد سیستم رنگ‌آمیزی صنعتی مطابق با استانداردی معتبر و ماده‌سازی سطوح عملیات رنگ‌آمیزی می‌باشد.
قابل ذکر است کلیه مواد اولیه مصرف مورد نیاز این شرکت از معتبرترین کارخانجات اروپایی، آسیایی و ایرانی تهیه می‌گردد و همین امر موجب شده که کلیه رنگ‌ای ارائه شده بر اساس استانداردهای بین‌المللی باشد.شماره تماس:

۴۰ ۶۲ ۹۴ ۶۵ ۰۲۱ — ۰۳ ۴۵ ۵۸ ۶۵ ۰۲۱

شماره همراه:

۹۰۵ ۲۶ ۲۶ ۰۹۱۲

فکس:

۴۰ ۶۲ ۹۴ ۶۵ ۰۲۱

آدرس:

تهران – ملارد – به سمت صفادشت –شهرک صنعتی قپچاق – خیابان هفتم شرقی –
پلاک ۳۳۵


جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

 

نام شرکت زیبا رنگ شهریار
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدمات رنگهای اپوکسی، پلی‌یورتان، دریایی، کلورکائوچو، سیلکونی، کوره‌ای، اکرلیک، پلی‌استر، لاک‌های نیتروسلولزی مخصوص چوب و مخصوص خودرو، رنگهای ضدحریق (نسوز)، ترافیک، الکیدی ، وینیلی، بیتومنی، اتومبیلی ، آسترهای ضدخوردگی و اپوکسی
Print
ارسال شده: فروردین 25, 1398,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 2695

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر