همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
2.9

شرکت رنگ رونق

کارخانه رنگ رونق

ما افتخار می کنیم که از تجربیات ارزشمند پیشگامان خود در هیئت مدیره (حاج مهدی جمالین و حاج حسین تهرانی) برای ارتقای کیفیت محصولات رونق در طول 20 سال گذشته بهره برده ایم. از زمان تأسیس کارخانه در سال 1367 به دلیل تلاش های سازگار و پشتکار کارکنان حرفه ای کارخانه، ما همیشه توانستیم صادقانه توانایی های بالقوه ی خود را برای مصرف کنندگانمان به اثبات برسانیم. 

در ابتدا، مدیریت کارخانه تصمیم گرفت فعالیت خود را با استفاده از تنها ده کارگر در منطقه ای که بیش از 1300 مترمربع بود، آغاز کند، اما با وجود این محدودیت ها، ما به تدریج موفق به گسترش دامنه فعالیت های خود با استفاده از جدیدترین تکنولوژی شدیم، و اکنون خوشحالیم که می گویند منطقه زیربنای ما در شهر صنعتی شمس آباد (بهترین و بزرگترین شهر صنعتی در کشور) تا 15000 مترمربع با ظرفیت تولید بیش از 430  نوع از پوشش های ساختمانی و صنعتی با وزن 3500 تن در سال است.
شماره تماس:


021-56235400


فکس:


021-89778408


وبسایت:


www.ronaqpaint.com


آدرس:


تهران، اتوبان قم، بعد از فرودگاه بین المللی امام خمینی، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار بهارستان، نبش خیابان بوعلی سینا، کارخانه رنگسازی رونق عمران     

جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمائید که تکنوساخت معرف شماست.


نام شرکت رنگسازی رونق عمران
استانتهران
شهرشهرک صنعتی شمس آباد
نوع محصول-خدماتانواع رنگ اکریلیک، براق، نیمه جامد، آمیخته
Print
شرکت رنگ رونق
ارسال شده: شهریور 19, 1397,
نظرات: 0,
نویسنده: technosakht5
تعداد نمایش ها: 4707

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر