همراهان گرامی

تکنوساخت تنها معرف و گرد آورنده لیست شرکت های فعال در هر بخش می باشد، لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال شیوه ی قرارداد، خرید و فروش، نحوه ی انتقال محصول و ... بین شما و تولید کنندگان و فروشندگان و ... ندارد.

 

شرکت رنگسازی پرستو کمان

شرکت رنگسازی پرستو کمانشرکت رنگسازی پرستو کمان در سال 1378 به همت مدیرانی بابیش از چند سال تجربه در صنعت رنگ برای تولید انواع رنگهای اتومبیلی ، صنعتی شروع به فعالیت نموده است.
کارشناسان مجرب ومتخصص این شرکت با طراحی وساخت انواع رنگهای مورد نیاز بازار، مطابق آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا ، تا کنون توانسته اند نیاز بسیاری از پروژه های عمرانی کشور در صنایع مختلف را تامین کنند.
ما اعتقاد راسخ داریم که فروش پایان کار نیست . وبا همین باور کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش این شرکت در تمامی مراحل به عنوان مشاور همراه مشتریان می باشد. و شعار شرکت مشتری مداری می باشد.
شرکت رنگسازی پرستو کمان به منظور همگانی با دانش و فن آوری روز وافزایش قابلیت پاسخگویی به خواست ها ونیاز های متنوع مصرف کنندگان ، آزمایشگاه مرکزی تحقیق وتوسعه خود را در بخش رنگ های فوری و 54 و خمیر درزگیر(سیلر) تجهیز نموده که با بهره گیری از دانش و تجارب طولانی متخصصین خود. فعلیتهای پژوهشی گسترده ای را هدایت می نمایند. که این مرکز با مراکز علوم وفنون رنگ و موسسات پژوهش رنگ و اکوستیک کشور در ارتباط بوده و همواره سعی در ارتقاء دانش فنی خود دارد.شماره تماس:

021-2234749

021-22345715

021-22064540-2

شماره تماس کارخانه:

65422408

65422412

65422430

آدرس:

تهران - سعادت آباد - خیابان سرو غرب - نرسیده به میدان کتاب - پلاک 104 - ساختمان نگار - طبقه سوم- واحد 71


جهت ارائه خدمات بهتر لطفا در هنگام تماس اعلام فرمایید که تکنوساخت معرف شماست.

نام شرکت رنگسازی پرستوکمان
استانتهران
شهرتهران
نوع محصول-خدماتصنعت رنگ برای تولید انواع رنگهای اتومبیلی
Print
ارسال شده: فروردین 19, 1398,
نظرات: 0,
نویسنده: Anonym
تعداد نمایش ها: 303

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته